Vice Gabor, pomimo bardzo młodego wieku, udało się już osiągnąć znacznie więcej niż wielu dorosłym! 13-latka posiada na koncie liczne sukcesy i projekty muzyczne, a także naprawdę pokaźne grono fanów. A jak mówi sama Viki - jest to dopiero początek, bo pomysłów w głowie ma całe tysiące! Co nastolatka planuje jako następne?

Czy Viki planuje występ w programach rozrywkowych?

Niedawno 13-letnia gwiazda była gościem portalu "Party", którego dziennikarze zapytali ją o kilka istotnych rzeczy dotyczących jej przyszłej kariery. Padło również pytanie dotyczące udziału w popularnych obecnie programach rozrywkowych, które często pozwalają gwiazdom na zdobycie jeszcze większego rozgłosu. Co na to Viki?

Zapytana o to, czy w ogóle miałaby ochotę wystąpić w jakimkolwiek telewizyjnym programie, dziewczynka zareagowała całkiem pozytywnie.

"Fajnie by było coś spróbować, ja zawsze jestem otwarta na nowe rzeczy, więc w sumie czemu nie" - stwierdziła.

Następne pytania dotyczyły formatu, w jakim dobrze czułaby się młoda wokalistka. Viki szczerze przyznała, że gdyby musiała wybierać pomiędzy programem typu "Agent Gwiazdy" a "Tańcem z gwiazdami" czy "Dance Dance Dance", to bez wątpienia wybrałaby... taniec!

Zaznaczyła jednak, że na ten moment ma na głowie bardzo dużo projektów związanych z muzyką, a także - oczywiście - naukę w szkole.

Czy to oznacza, że za jakiś czas ujrzymy ją w którymś z programów u boku innych uwielbianych gwiazd?

Zobacz także: Ujawnił się kolejny utalentowany członek rodziny Lewandowskich. Klara ma naprawdę dużą konkurencję. Wzruszający post na Instagramie

Może cię zainteresować: Viola Kołakowska snuje kolejne teorie. Tym razem wypowiedziała się na temat kosmitów. Do czego próbuje nas przekonać modelka

Pisaliśmy również o: Mąż Marty Kaczyńskiej sprawił jej naprawdę romantyczny prezent. Małżeństwo córki byłego prezydenta kwitnie w najlepsze