Każdy, kto śledzi instagramowe wpisy Anny i Roberta Lewandowskich wie, że ich starsza córka to naprawdę utalentowana osoba! Chociaż nie ma jeszcze czterech lat, Klara posiada już wiele zainteresowań z niemal każdej dziedziny - sztuka, sport czy nauka nie są jej straszne. Nic dziwnego, że rodzice są z niej tak dumni.

W rodzinie Lewandowskich pojawiła się jednak konkurencja dla małej Klary w postaci... siostrzeńca piłkarza. Co takiego niezwykłego zrobił chłopiec?

Rodzina pełna talentów

Nie wszyscy kibice Roberta wiedzą o tym, że ma on siostrę! Milena Lewandowska-Miros również jest jednak chętnie rozchwytywana przez media, a także udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio żona właściciela marki odzieżowej, Radosława Mirosa, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w cudowny sposób podsumowujące to, jak wyjątkową rodziną są Lewandowscy!

Zdjęcie opublikowane przez Milenę przedstawia jej synka, Leona, w towarzystwie wujka, a zarazem brata Ani Lewandowskiej - Piotra Stachurskiego. Obydwaj skupieni są na płótnie, na którym powstaje malowany przez nich krajobraz.

"Leo the Artist. Dzięki wujek za lekcje malarstwa" - napisała siostra Roberta.

A nauczycielem malarstwa Stachurski jest nie bylejakim, gdyż podobnie jak Leon jest on urodzonym artystą! Jak mówi Ania - jej brat odziedziczył zamiłowanie do sztuki po ich mamie. Udało mu się ukończyć warszawską Akademię Sztuk Pięknych, a obecnie zajmuje się scenografią.

fot. Instagram
fot. Instagram

Opublikowany przez Milenę post w doskonały sposób pokazuje, jak zżyta jest ze sobą cała rodzina Lewandowskich i ich bliskich!

Zobacz także: Viola Kołakowska snuje kolejne teorie. Tym razem wypowiedziała się na temat kosmitów. Do czego próbuje nas przekonać modelka

Może cię zainteresować: Lekarze w mediach prześcigają się w podawaniu faktycznej ilości zachorowań. Skąd się wzięła III fala zakażeń koronawirusem

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski tłumaczy, dlaczego Alicja Szemplińska nie pojedzie na Eurowizję. Wychwala swoje umiejętności