Violetta Kołakowska, na co dzień zajmująca się modelingiem oraz amatorskim aktorstwem, posiada również inną pasję, którą są... teorie spiskowe. Szczyt jej kariery miał miejsce już kilkanaście lat temu - teraz zajmuje się więc głównie publikowaniem treści na swoim instagramowym profilu, na którym udało jej się zgromadzić pokaźne grono odbiorców.

Ostatnio Viola postanowiła podzielić się czymś dla niej niezwykle ważnym, co według niej powinni sobie uświadomić wszyscy ludzie... Co to takiego?

Kołakowska posiada dowody na istnienie... UFO?

Początek pandemii był dla Kołakowskiej początkiem wielkiej internetowej kariery. Modelka jest bowiem tzw. "koronasceptykiem" - osobą, która od samego początku światowego kryzysu neguje istnienie problemu i krytykuje wprowadzane przez rząd obostrzenia.

Popis swoich poglądów dała zaledwie kilka dni temu. Przy okazji opublikowania przez Andrzeja Piasecznego nagrania, na którym leży pod aparaturą i ledwie łapie oddech, Kołakowska postanowiła raz jeszcze podważyć istnienie pandemii i oskarżyć Piaska o... branie pieniędzy wzamian za "udawanie" chorego.

"Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś?" - skrytykowała nagranie Piaska.

Jak się okazuje, Kołakowska opiera swoje poglądy na tych samych źródłach, co inna naczelna polska koronasceptyczka - Edyta Górniak. Kilka dni temu modelka opublikowała na swoim Instagramie dowody na istnienie UFO, które zostały już kiedyś udostępnione przez znaną piosenkarkę.

Wstawiony przez nią na InstaStories filmik przedstawiać miał tajemnicze, świecące obiekty widoczne na niebie. Post Kołakowska opatrzyła wymownym opisem:

"To, że czegoś nie rozumiemy, nie znaczy, że to nie istnieje" - napisała.

fot. Instagram
fot. Instagram

Czy idąc tym tokiem myślenia, Kołakowska zacznie wierzyć w pandemię?

Zobacz także: Mąż Marty Kaczyńskiej sprawił jej naprawdę romantyczny prezent. Małżeństwo córki byłego prezydenta kwitnie w najlepsze

Może cię zainteresować: Agnieszka Woźniak-Starak znów zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją. Ta torebka jest warta więcej niż wypłata przeciętnego Polaka

Pisaliśmy również o: Fani nie spodziewali się Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w takim lateksowym wydaniu. Prezenterka zdradziła największy sekret męża