"Perfekcyjną Panią Domu" i jej męża zna już w Polsce każdy. Rozenek i Majdan niezwykle chętnie relacjonują swoje małżeńskie potyczki za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio na piedestał w ich życiu wspiął się nowonarodzony syn, Henio, któremu para poświęca cały swój wolny czas, jak i większość postów na Instagramie. Tym razem zakochani postanowili jednak nieco bardziej zadbać o siebie - wciąż w towarzystwie małego Henryka, ale zupełnie w innym wydaniu. Co takiego zrobili?

Mały Henio przygląda się rodzicom w lateksie...

Małgorzata Rozenek jest niezwykle zapracowaną kobietą, mającą na głowie pracę i karierę, a niedługo może nawet pisanie doktoratu! Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze znajdzie ona chwilę na to, by spędzić dobry czas ze swoimi najbliższymi - ukochanym mężem i synami. Sobotni wieczór okazał się jedną z takich chwil. Rozenek i Majdan postanowili wtedy nieco zaszaleć...

Fani Małgorzaty, wchodząc wczorajszego wieczoru na jej instagramowy profil, z pewnością musieli przetrzeć oczy ze zdumienia. Opublikowała ona bowiem zdjęcia, na których pozuje wraz z Majdanem... cała w lateksie. Podobnie ubrany był jej mąż. Jak się szybko okazało, były to charakteryzacje Batmana oraz Kobiety Kota!

Wszystko z okazji tego, iż Majdan jest... ogromnym fanem tych postaci, a cała rodzina zasiadła wczoraj do seansu "Batmana". Jak zapowiada Rozenek, taki rytuał szykuje się w ich rodzinie co sobotę.

fot. Instagram
fot. Instagram

"Tańczyłaś kiedyś z diabłem przy świetle księżyca? Dzięki @stopklatka_oficjalny_profil za inspirację. Zrobiliśmy Radziowi dzień! A to dopiero początek, bo o 20:00 włączamy “Batmana”, na kanale Stopklatka. W kolejne soboty będziecie mogli zobaczyć “Powrót Batmana”,“Batman Forever”, „Batman i Robin”. Gotowi na seans?" - napisała prezenterka.

Parze cały czas towarzyszył Henio. Fani wyrazili swoją nadzieję na to, że nie przestraszy się on przebranych rodziców i wszyscy będą się świetnie bawić!

Zobacz także: Obchody urodzin Radia Maryja wzbudziły kontrowersje. Co się nie spodobało opinii publicznej

Może cię zainteresować: Katarzyna Skrzynecka odniosła się do rzekomego konfliktu z Tamarą Arciuch. Tłumaczy, dlaczego stawia jej niskie oceny w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Pisaliśmy również o: "Ślub od pierwszego wejrzenia" na zawsze zmienił życie tej dwójki. Anita i Adrian świętują trzecią rocznicę ślubu. Niezwykłe słowa