Agnieszka Woźniak-Starak to lubiana przez Polaków dziennikarka, która dwa lata temu postanowiła nieco usunąć się w cień po ogromnej tragedii, jaka spotkała jej ukochanego męża. Teraz wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku powoli powraca do żywych. We wrześniu zawitała w studio "Dzień Dobry TVN", gdzie wraz z Ewą Drzyzgą każdego poranka towarzyszy zaspanym widzom.

Dziennikarka jest znana ze swojego oryginalnego stylu ubierania, którym niejednokrotnie zachwyciła czekających na nią przez studio fotoreporterów. W sobotni poranek nie było inaczej. Co takiego założyła gwiazda?

Droga torebka i... niezwykłe plany na życie

Kiedy wczorajszego poranka gwiazda opuszczała studio "Dzień Dobry TVN", na pierwszy rzut oka nie miała na sobie nic, co mogłoby przyciągnąć uwagę papparazzi. Czujni fotoreporterzy dostrzegli jednak jeden detal, który naprawdę robi wrażenie...

Jest to torebka autorstwa Maisona Margieli, przypominająca ozdobną, kanapową poduszkę i warta około... 6,5 tysiąca złotych! Trzeba przyznać, że Woźniak-Starak lubi zaszaleć z dodatkami. Tym bardziej zadziwić mogą plany, jakie dziennikarka snuje na przyszłość.

fot. JP
fot. JP

Agnieszka nie jest bowiem osobą, która w głowie ma tylko modę i torebki. Każdy jej fan wie, że na co dzień mieszka ona w podwarszawskim Konstancinie wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi! Gromadka psów na tyle pomogła jej pozbierać się po stracie męża, że dziennikarka rozważa, by w przyszłości zupełnie poświęcić się pomocy naszym mniejszym przyjaciołom.

"Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami" - zdradza gwiazda.

Bez wątpienia jest to postawa warta nawet więcej niż torebka dziennikarki!

Zobacz także: Fani nie spodziewali się Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w takim lateksowym wydaniu. Prezenterka zdradziła największy sekret męża

Może cię zainteresować: Katarzyna Skrzynecka odniosła się do rzekomego konfliktu z Tamarą Arciuch. Tłumaczy, dlaczego stawia jej niskie oceny w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Pisaliśmy również o: "Ślub od pierwszego wejrzenia" na zawsze zmienił życie tej dwójki. Anita i Adrian świętują trzecią rocznicę ślubu. Niezwykłe słowa