Jak podaje portal "Jastrząb Post", Magda Gessler zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych fragment "Kuchennych rewolucji", jaki nie znalazł się w programie emitowanym w telewizji TVN. Na filmiku można zobaczyć, jak uczestnik rewolucji potraktował znaną restauratorkę.

Nagranie z planu "Kuchennych rewolucji"

Magda Gessler od 11 lat pomaga restauratorom w całej Polsce naprawić chylące się ku upadkowi biznesy. Jako prowadzącą "Kuchenne rewolucje", pokochały ją miliony Polaków, którzy śledzą losy kolejnych restauracji. Widzowie uwielbiają temperament i bezkompromisowość Magdy Gessler. Nie ulega wątpliwości, że przez te lata restauratorka stała się niekwestionowaną gwiazdą TVN.

Wokół "Kuchennych rewolucji" i ich prowadzącej nie brakuje również kontrowersji. Głośna stała się jedna z ostatnich jej rewolucji. Wszystko za sprawą kucharki, która popsuła flaki z autorskiego przepisu Magdy Gessler. W niedzielę gwiazda zdecydowała się zamieścić w mediach społecznościowych filmik pokazujący, jak została potraktowana przez jednego z uczestników programu.

Ostatnie nagranie udowodniło, że Magda Gessler ma ogromne poczucie humoru. Na zdjęciu widzimy Magdę Gessler, która siedzi i trzyma ręce uniesione do góry, a jedna z uczestniczek programu trzyma je w uścisku. W komentarzu wyjaśniła, że nie mamy tu do czynienia z przemocą, a jedynie próbą nakłonienia do dalszego jedzenia.

Internautów rozbawiło zamieszczone przez Magdę Gessler zdjęcie. Wielu z nich miało nadzieję, że kiedyś stacja TVN zdecyduje się wyemitować odcinek ze scenami, które nie znalazły się w odcinkach "Kuchennych rewolucji".

Spodziewaliście się takiej odwagi uczestniczki?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące zdjęcie Anny Muchy trafiło do sieci. Tak wyglądała, gdy miała 18 lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piotr Żyła odpowiedział na zarzuty jednego z niemieckich dziennikarzy. Fani sprtowca zachwyceni jego reakcją

O tym się mówi: W życie weszły nowe regulacje związane z podstawową opieką medyczną. Czy to koniec teleporad