Jak podaje portal "Super Express", nie tak dawno obecna dziewczyna Piotra Żyły, Marcelina Ziętek, zapowiadała, że podejmie kroki prawne wobec hejtujących ją w sieci osób. Magazyn "Party" ujawnił, że Ziętek weszła na drogą sądową z byłą żoną swojego ukochanego - Justyną Żyłą. Pozew, jaki miała złożyć Marcelina Ziętek odnosi się do wiadomości, jaką kilka miesięcy temu Justyna Żyła wysłała do skoczek.

Związek w tajemnicy

O Marcelinie Ziętej głośno zrobiło się kilka miesięcy temu, kiedy zaczęto spekulować o jej związku z Piotrem Żyłą. Choć aktorka znana z "19+" i skoczek nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, to nie ma wątpliwości, że są razem. Od tej pory Marcelina Ziętek musi się mierzyć z różnymi rekacjami internautów.

Oprócz gratulacji i wyrazów sympatii, Marcelina Ziętek musi mierzyć się również z hejtem. Młodej aktorce zarzucano, że "ukradła" Piotrka Justynie i to przez nią ich rodzina się rozpadła. Dziewczyna skoczka niejednokrotnie zabierała głos w sprawie, nie mogąc uwierzyć skąd w ludziach, którzy nie znają ani jej, ani całej sytuacji, jest tyle nienawiści.

Marcelina Ziętek podkreślała, że na takie komentarze nie można zostawać obojętnymi. "Przede wszystkim to nie zgadzać się na hejt, nie można być ofiarą" - podkreśliła Ziętek. Wskazała również, że sama podejmuje odpowiednie kroki prawne, żeby powstrzymać spiralę nienawiści.

Na taryfę ulgową nie może liczyć także była żona Piotra Żyły, Justyna. Z doniesień "Party" wynika, że Marcelina Ziętek złożyła pozew przeciwko Justynie Żyle. Chodzić ma o wiadomości SMS-y, jakie skoczek narciarski otrzymał od byłej żony i które w lipcu 2020 roku Piotr zamieścił na Instastories. W ich treści padły groźby karalne.

Portal "Party" wskazuje, że jedna rozprawa odbyła się już w lutym, a wyroku można spodziewać się już niebawem. Justyna Żyła nie skomentowała w żaden sposb tych doniesień.

Co sądzicie o cełej sprawie?

To też może cię zainteresować: Niepokojące zdjęcie Lecha Wałęsy ze szpitala obiegło media. Ludzie zapewniają o modlitwie. Co dolega byłemu prezydentowi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skuteczne patenty na czyste płytki i fugi w łazience. Jak szybko wyczyścić je domowymi sposobami

O tym się mówi: W najbliższych dniach należy zachować szczególną ostrożność. Pogoda będzie sprzyjała pojawieniu się kleszczy