Agnieszka Kaczorowska to tancerka i choreografka, o której głośno w mediach zrobiło się już kilkanaście lat temu za sprawą jej udziału nie tylko w programach tanecznych, ale i serialach i innych telewizyjnych produkcjach. Najchętniej media śledzą jednak jej związek z Maciejem Pelą, którego poznała w 2017 roku, a już nieco ponad rok później stanęła z nim na ślubnym kobiercu.

W lipcu 2019 roku para doczekała się córki, Emilki, która już od niemal dwóch lat przynosi w ich życie radość. Teraz zakochani spodziewają się już drugiej pociechy, czym nie omieszkali pochwalić się w swoich social mediach!

Wzruszająca rodzinna sesja

Z okazji zbliżającego się rozwiązania, Kaczorowska coraz chętniej pokazuje swoim fanom nieco więcej z przebiegu swojej ciąży. Ostatnio polubiła zwłaszcza udział w eksponujących brzuszek sesjach, których wynikaim chwaliła się na swoim Instagramie. Przy okazji ostatniego z jej postów to jednak nie rosnący brzuszek przykuł całą uwagę!

Całe "show" ukradła bowiem Kaczorowskiej... jej malutka córka, Emilka, która postanowiła zapozować razem z mamą. Nie zrobiła tego jednak w bylejaki sposób - jej pozy przyprawiły o łzy wzruszenia wszystkich internautów!

Zdjęcia z ostatniej sesji przedstawiają uśmiechniętą, odzianą w ciemnozieloną koszulę Kaczorowską, obok której na krześle stoi malutka Emilka i... przytula się do jej ciążowego brzucha!

fot. Instagram
fot. Instagram

"Gdy córa wbija na sesje i kradnie Ci show… Ach Kocham nad życie to Cudo Nasze! A gdy zasypiając daje mi setki całusów w każdą część twarzy, to czuje się oblana miłością… I takiej pełnej miłości niedzieli Wam życzymy!" - napisała tancerka pod zdjęciami.

Wszystkich fanów Kaczorowskiej i Peli z pewnością czeka cała fala wzruszeń, gdy na świat przyjdzie druga pociecha pary!

Zobacz także: Anna Wendzikowska zrobiła furorę w Internecie najnowszą stylizacją. Zazdrośnicy nie pozostali obojętni

Może cię zainteresować: Wielokrotna interwencja policji w domu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Fani zaskoczeni. Czy może chodzić o ich zerwanie

Pisaliśmy również o: Małgorzata Socha chwali się najlepszym miejscem wypoczynku. Jedno z pomieszczeń w jej willi naprawdę robi wrażenie