Jak podaje portal "Jastrząb Post", Anna Starmach dość długo ukrywała przed fanami, że jest w ciąży. Ekspertka kulinarna nosiła dość szerokie ubrania i kadrowała zdjęcia tak, by nie było widać brzucha. Ostatnio jednak zdecydowała ogłosić radosną nowinę światu i za pośrednictwem Instagrama powiedziała, że czeka na przyjście na świat kolejnego malucha.

Jej starsza córka Jagna jest jeszcze malutka i z pewnością nie rozumie, co kryje się pod pojęciem "rodzeństwo", jednak żywo reaguje na coraz większy brzuszek mamy. Zapozowała z Anią do zdjęć w lustrze i przy okazji wdrapywała się na nogi rodzicielki.

Jak widać na załączonych obrazkach, leniwy poranek u Anny Starmach wyglądał bardzo rodzinnie. Gwiazda założyła na siebie koszulkę z uroczym napisem "mama" w języku angielskim. Jagna natomiast ubrana była w słodką biało-czerwoną piżamkę w gwiazdki. Na kolejnym zdjęciu przyjęła pozę głową w dół, czym rozbawiła internautów.

Pięknie wyglądasz, a Jagienka jak zwykle na pierwszym planie ekstra. Nie mogę się napatrzeć na te urocze ujęcia.

Widać, że mała Jagienka jest bardzo zainteresowana krągłościami mamy, skoro chce być jak najbliżej brzuszka i wspina się specjalnie na palcach. Myślicie, że już nie może doczekać się rodzeństwa?

To również może Cię zainteresować: Małgorzata Socha i Julia Kamińska Zrobiły Furorę Swoimi Stylizacjami. Dlaczego Pojawiły Się W Studio "Dzień Dobry TVN"

Zobacz także: Niespodziewana Wizyta Na Grobie Zofii Czerwińskiej. Fani Nie Mogą Uwierzyć W To, Co Tam Się Wydarzyło