Małgorzata Socha nie narzeka na brak popularności. Granie w czterech serialach spod skrzydeł trzech różnych stacji telewizyjnych zapewniło jej sympatię widzów każdej z nich. Nic więc dziwnego, że niedawno sięgnęła ona po statuetkę TeleKamer za bycie najlepszą aktorką.

Na gali wręczenia nagród aktorka zrobiła ogromne wrażenie nie tylko swoją urodą, ale i godną pochwały postawą, jaką wykazała się w kwestii swojej kreacji. Wyznała bowiem, że wyjątkowy garnitur, w którym się pojawiła, ma na sobie już drugi raz.

"Już od pewnego czasu w showbiznesie utrzymuje się trend ponownego wykorzystywania kreacji. Wszystko w duchu zero waste i w trosce o naszą planetę. Właśnie dlatego zdecydowałam się założyć ten garnitur ponownie" - wyjaśniła gwiazda.

Socha pojawiła się przed kamerami również dzisiaj, w niedzielę - tym razem w towarzystwie koleżanki z planu "BrzydUli", Julii Kamińskiej. Ich stylizacje zachwycają!

Pełna przygód niedzielna wizyta w telewizji

Życie gwiazdy nie jest łatwe - nawet w niedzielę nie można ani przez chwilę odpocząć! Małgorzata Socha i Julia Kamińska musiały bowiem pojawić się w studio "Dzień Dobry TVN", by udzielić wywiadu z okazji zgarnięcia przez "BrzydUlę" tytułu najlepszego serialu.

Nie obyło się bez przygód - Socha i Kamińska wychodząc z domu zapomniały bowiem swoich statuetek, po które musiały się wrócić przed udzieleniem wywiadu!

Nikt jednak nie przykuł uwagi do tej wpadki, gdyż zupełnie co innego na nią zasługiwało - a mianowicie kreacje obydwu pań!

Dzięki zdjęciom wykonanym przez czających się w pobliżu studia fotoreporterów wiemy, jak wyglądały dziś Socha i Kamińska. A prezentowały się naprawdę bosko! Socha postawiła na nieco luźniejszą stylizację, zakładając sportową, rozpinaną kurtkę oraz szerokie dżinsowe spodnie. Elegancję podkreśliła jednak szpilkami. Kamińska postawiła natomiast na minimalizm - kremowy płaszcz, białe spodnie oraz szpilki dopełniały się wręcz idealnie.

fot. DDTV
fot. DDTV

Fani są pod wrażeniem kreacji gwiazd!

Zobacz także: Po tym, jak spotkało ją ogromne nieszczęście, nie spodziewała się takiego zwrotu akcji. Niezwykła historia pewnej kobiety, która straciła wszystko

Może cię zainteresować: Iwona Węgrowska żali się na kryzys. "Od marca nie byłam na scenie i nie zarobiłam ani złotówki". Jakie ma plany na najbliższą przyszłość

Pisaliśmy również o: Agnieszka Kaczorowska rozczuliła wszystkich internautów. Tancerka pozuje z córeczką w ciążowej sesji