Chociaż Aleksandra Kwaśniewska na co dzień zajmuje się dziennikarstwem, to dla znacznej części Polaków na zawsze pozostanie ona córką jednego z najbardziej lubianych prezydentów - Aleksandra Kwaśniewskiego. 40-latka już ponad dekadę temu związała się z miłością swojego życia, Kubą Badachem, których ślub w 2012 roku był dla polskiego gwiazdorskiego światka nie lada wydarzeniem. Kuba każdego dnia spełnia się nie tylko w muzyce, ale i... w związku z Olą! Jak zakochani opowiadają o swojej relacji?

Wspólne życie oraz... praca

Aleksandra i Kuba nieczęsto pojawiają się w centrum uwagi oraz niezbyt chętnie dzielą się z mediami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Kiedy już jednak zrobią wyjątek, to mówią rzeczy, które rozczulają wszystkich fanów do łez! Tak stało się podczas ich ostatniej rozmowy z Ewą Drzyzgą na słynnej kanapie "Dzień Dobry TVN".

Para opowiedziała między innymi o tym, że zdarzyło im się razem pracować. Może być to zaskoczeniem, gdyż branże, w jakich pracują Ola i Kuba są zgoła różne - okazuje się jednak, że do wspólnego projektu zmusiła ich... rozłąka! Kiedy zakochani podczas pandemii nie widzieli się aż trzy miesiące, powstała ich wspólna piosenka do bajki Disneya "Co mi w duszy gra", promująca tę produkcję. Chyba poszło im naprawdę nieźle, zważając na to, że bajka otrzymała dwa Złote Globy!

"Akurat tak się złożyło, że Kuba był w Polsce, ja byłam za granicą i nie miałam jak wrócić (...). Piosenka powstała w ten sposób, że Kuba mi wysyłał muzykę, ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam" - wspomina Kwaśniewska.

fot. Instagram
fot. Instagram

Para zdradziła również, że z łatwością... "wchodzą" sobie nawzajem w głowy i rozumieją się bez słów. Uzupełniają się również w życiu codziennym - podczas gdy Ola gotuje, Kuba wyraża swoją prawdziwą pasję do... sprzątania.

Na koniec wywiadu padło kontrowersyjne pytanie o kochankę Kuby, Beatę, która jest jego... ukochanym samochodem, w którym często pojawia się on na torze. Badach ze śmiechem przyznał, że żona doskonale wie o tej ukrytej miłości.

Niewiele jest w polskim show-biznesie związków podobnych do tego!

Zobacz także: Wysokość świadczeń emerytalnych jest już znana. Ile wynosi najniższa i najwyższa kwota świadczenia

Może cię zainteresować: Wiceminister Zdrowia o nadchodzących ograniczeniach. Mogą pojawić się zakazy. Co czeka Polaków w Wielkanoc

Pisaliśmy również o: Maciej Kot i jego ukochana z niecierpliwością oczekują nowego członka rodziny. Para pokazała wnętrze pokoju dziecięcego. Wystrój robi wrażenie