Maciej Kot to bez watpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich skoczków narciarskich. Chociaż na ostatnich zawodach nie radzi sobie tak dobrze jak kiedyś, to wierni fani wciąż czekają na powrót sportowca do formy i chętnie śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych. Na pierwszy plan wysuwa się obecnie oczywiście ciąża jego partnerki, Agnieszki Kot. Para nie ukrywa, że jest niezwykle podekscytowana nadchodzącymi narodzinami nowego członka rodziny! Swojemu szczęściu dali wyraz publikując zdjęcie oczekującego na lokatora pokoiku dziecięcego. Młodzi rodzice naprawdę postarali się z jego wystrojem!

Lokum Kotów robi wrażenie

Kiedy na świecie ma się pojawić nowy członek rodziny, młodzi rodzice mają ręce pełne roboty - największym wyzwaniem jest z pewnością przygotowanie lokum dla nowego domownika! Z tego zadania małżeństwo Kotów wywiązało się jednak wzorowo. Agnieszka pochwaliła się na swoim Instagramie efektami urządzania dziecięcego pokoiku. Wygląda on naprawdę nieziemsko!

fot. Instagram
fot. Instagram

W sypialni nowego domownika nie brakuje wszystkich potrzebnych sprzętów, takich jak stabilne i wygodne łóżeczko, a poza tym - jest ona urządzona w naprawdę dobrym stylu! Kolory są stonowane, a jednocześnie wyraziste, a widniejące na ścianach obrazki od razu sprawiają, że chce się spać! Najmłodszy członek rodziny Kotów z pewnością spędzi tam naprawdę miłe chwile.

Wszyscy fani skoczka mają nadzieję, że chwile spędzone z rodziną pozwolą mu się zregenerować na tyle, by znów osiągnął on na stoku swoją szczytową formę!

Zobacz także: Ojciec Igi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zamierza brać w tym udziału. O co chodzi

Może cię zainteresować: Doświadczony krawiec znajdował się na skraju bankructwa. Wystarczył jeden wpis w mediach społecznościowych. Teraz nie może nadążyć z zamówieniami

Pisaliśmy również o: Konflikt na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ostre słowa wobec jednej z jurorek. Co wydarzyło się w najnowszym odcinku