Marta Manowska raczej stroni od wyjawiania sekretów swojego życia prywatnego i nie lubi się dzielić tym, co dla niej najbardziej intymne.

Choć chroni prywatność to czasem zdobędzie się na interesujący komentarz. Postanowiła zrobić wyjątek i opowiedziała o tym, jak powinien zachowywać się postępować jej potencjalny mąż. Czy powiedziała o kilka słów za dużo i coś zasugerowała?

Marta Manowska o swoim przyszłym mężu! Czy chciała powiedzieć coś między wierszami?

Od pewnego czasu mówi się w kuluarach o tym, że Marta Manowska ma chłopaka, a nawet narzeczonego. To dźwiękowiec, którego gwiazda TVP poznała na planie „Sanatorium miłości”.

Gospodyni takich programów jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości” najwyraźniej sama nareszcie odnalazła miłość i jest szczęśliwa.

Ostatnio postanowiła powiedzieć kilka słów o tym, jaki powinien być jej przyszły mąż.

Marta Manowska w ostatniej wypowiedzi nie mogła się nachwalić rolników, a dlatego, że poznała ich bardzo wielu, pracując na planie „Rolnik szuka żony” to doskonale wie, o czym mówi.

– Rolnik z traktorem i wielkim polem to musi być mężczyzna o ogromnej wiedzy, inteligencji i sercu, o przywiązaniu do rodziny" - przekonuje dziennikarka, cytowana przez Pomponik.

Marta Manowska podkreśliła, jak wiele niezwykle istotnych w dzisiejszym życiu cech posiadają rolnicy.

– Mam wielki szacunek do rozwoju, jaki przeszło polskie rolnictwo w ostatnich latach. Do tego, jak wieś się zmieniła, jak się zmechanizowała, jak ludzie są rozwinięci kulturalnie. Jak chcą, mają dostęp do wszystkiego, nie gorzej niż w mieście. Podział na miastowych i tych ze wsi jest już nieaktualny. A ciekawego człowieka można spotkać wszędzie – wyjaśnia Marta Manowska dla Rewii.

Trudno się z tym nie zgodzić, ale czy to oznacza, że serce Marty Manowskiej zabije szybciej do jednego z rolników, którzy niewątpliwie są świetnymi kandydatami na mężów?

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”