Po raz pierwszy Kingę Rusin mogliśmy oglądać w stacji TVN wraz z rozpoczęciem emisji programu „Dzień Dobry TVN”. To właśnie znana dziennikarka poprowadziła pierwszy odcinek śniadaniowej telewizji. Od tamtego czasu nieustannie była obecnie na antenie przez 15 lat.

Kinga Rusin podjęła ważną decyzję

W programie „Dzień Dobry TVN” towarzyszył jej Piotr Kraśko, a także Marcin Meller. Co więcej, Kinga Rusin cieszyła się ogromną sympatią wśród fanów, którzy z zaangażowaniem oglądali odcinki programu prowadzone przez gwiazdę. Jednak w 2020 roku znana prezenterka postanowiła zakończyć współpracę ze stacją TVN. Wydała oświadczenie, w którym podziękowała swoim współpracownikom oraz wiernym widzom.

Jak podaje portal Jastrząb Post, po zakończeniu pracy w telewizji Kinga Rusin wyjechała na Mazury, a następnie udała się ze swoim partnerem w egzotyczną podróż na Malediwy.

Czy prezenterka wróci jeszcze do pracy w stacji TVN?

Stacja TVN ogłosiła swoją nową, wiosenną ramówkę. Okazuje się jednak, że nie ma w niej miejsca dla Kingi Rusin. Co jest powodem takiej decyzji?

Sytuację zdecydowała się skomentować Weronika Szwarc – Bronikowska, która jest wiceprezesem zarządu domu mediowego Media People, a także medioznawcą. Ekspertka stwierdziła, że najpewniej Kinga Rusin postawiła stacji TVN takie warunki, na których spełnienie nie ma obecnie funduszy. Prawdopodobnie znana prezenterka chciałaby poprowadzić ambitny program, jednak jak wiadomo, największą oglądalność w telewizji mają lekkie programy rozrywkowe.

- Stacje telewizyjne najczęściej stawiają na sprawdzone formaty z przewidywała wysoką widownią, bo to właśnie od liczby widzów zależy, ile zarobią na reklamach. Ambitniejsze programy, takie jak chce prowadzić pani Kinga, niestety w Polsce mają niższą oglądalność – zaznaczyła specjalistka podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Party.

Czy zatem możemy liczyć, że Kinga Rusin zagości jeszcze kiedyś na ekranach naszych telewizorów? Czy chcielibyście, aby znana prezenterka wróciła do pracy w stacji TVN?

Jak informował portal "Życie PL": MAMY POWODY DO DUMY! NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCE SCENY Z UDZIAŁEM NASZEGO SKOCZKA. PIOTR ŻYŁA ŚWIĘTUJE SWÓJ SUKCES

Przypomnij sobie: PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Portal "Życie PL" pisał również: DONALD TUSK W BARDZO OSTRYCH SŁOWACH. POLITYK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH. O CO POSZŁO

Pisaliśmy również o: ZNANY MUZYK ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA! WAKACYJNE ZDJĘCIE SŁAWOMIRA WPRAWIŁO FANÓW W OSŁUPIENIE. CO SIĘ STAŁO