Już od jakiegoś czasu polski show-biznes wręcz huczy. Wszystko za sprawą Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego, którzy bez wątpienia stanowią jedną z najbardziej wybuchowych par, jakie znała polska scena gwiazdorska. Głośne rozstania, zejścia, a potem znów zerwania - to znak rozpoznawalny tych dwóch gwiazd.

Chociaż ostatnio rozstali się po raz kolejny, to teraz - w przeciwieństwie do ostatnich zerwań - para pozostała w wyjątkowo przyjaznych stosunkach. Mało tego - zaczęli nawet razem pracować! Jak im poszedł wspólny projekt?

Prawdziwa huśtawka emocji

Marcela Leszczak i Misiek Koterski znani są ze swoich wyznań dozgonnej miłości, a następnie głośnych rozstań. Tym razem jednak coś się zmieniło - pomimo tego, że doczekali się wspólnego potomka, wydaje się, że rozstali się już na dobre. Paradoksalnie - świadczyć mogą o tym ich wyjątkowo dobre stosunku po zerwaniu.

Zapewnienia byłych zakochanych o tym, że pomimo zerwania nadal się przyjaźnią, najwidoczniej nie były kłamstwem. Para wystąpiła nawet ostatnio we wspólnym projekcie medialnym! Jak im się to udało?

Przez cały dzień pracy na planie Marcelina nie stroniła od Instagrama, na którym skrupulatnie relacjonowała przebieg pracy z Koterskim. Byli zakochani wspólnie śmiali się, żartowali i widocznie bardzo dobrze spędzali czas.

fot. Instagram
fot. Instagram

"Dziś z Koterszczim na planie robimy wspólnie reklamę. Da się? Da się" - skwitowała Marcela.

Jak długo potrwają ich dobre stosunki? Czy "przyjaźń" zakończy się kolejnym powrotem do związku, czy może gwiazdy pozostaną w przyjacielskiej relacji już na zawsze?

Zobacz także: Gwiazdy kultowego programu “Twoja twarz brzmi znajomo” zapozowały na ściance. Która prezentuje się najlepiej

Może cię zainteresować: Związki gwiazd z przeszłości mogą przyprawić o zdziwienie. Niewiele osób wiedziało, że kiedyś ci celebryci byli w sobie zakochani

Pisaliśmy również o: Wpływ dźwięku bicia serca na płacz noworodka. Te informacje mogą zaskoczyć najbardziej doświadczonych rodziców i dziadków