Przedstawiamy zestawienie związków z przeszłości, o których kiedyś było naprawdę głośno. Niewiele osób wiedziało, że kiedyś ci celebryci byli w sobie zakochani! Przygotuj się na spore zdziwienie, teraz ciężko sobie wyobrazić te związki!

Jak wiadomo, w świecie show – biznesu celebryci zdecydowanie częściej zmieniają partnerów. Powodów jest wiele - zazdrość, zdrady czy spór na gruncie zawodowym.

Jedno jest jednak pewne, związki te dzięki paparazzi zostały uwiecznione i już nikt ich nie zapomni, choć patrząc na te fotki naprawdę ciężko uwierzyć, że te osoby faktycznie były kiedyś razem! Koniecznie zobacz to zestawienie!

Dawne związki - kto by pomyślał!

Jednym z najgłośniejszych i najbardziej medialnych związków, który miał miejsce lata temu była bez wątpienia relacja Dody i Radosława Majdana. Para wzięła rozwód w roku 2007, lecz do dziś każdy o tym pamięta!

Doda i Radosław Majdan/ viva.pl

Związkiem, który może dla wielu wydawać się nieprawdopodobny był związek Edyty Górniak z... Piotrem Kraśko! Tak, to prawda!

Edyta Górniak i Piotr Kraśko/ viva.pl

Kolejna para, która po dziś dzień wzbudza wielkie zdziwienie to Magda Gessler i Piotr Adamczyk. Dziś ciężko sobie wyobrazić, że kiedyś byli razem!

Magda Gessler i Piotr Adamczyk/ viva.pl