Ważne informacje dla fanów kultowego programu rozrywkowego “Twoja twarz brzmi znajomo”! Gwiazdy, które biorą udział w najnowszej edycji produkcji zapozowały na ściance podczas promocji programu. Kto prezentuje się najlepiej?

Jak wiadomo, program “Twoja twarz brzmi znajomo” osiągnął niewyobrażalny sukces, którego chyba nawet się nie spodziewano. Z początku widzowie sceptycznie podchodzili do formy rozrywki, lecz wraz z biegiem czasu show zaczynało zyskać na oglądalności i te statystyki nieustannie wzrastają!

Najnowsza edycja, już czternasta rozpoczyna się już za kilka dni a w mediach już zaczęły być emitowane materiały promocyjne, które zachęcają do oglądania oraz przedstawiają uczestników tej edycji.

Uczestnicy na ściance - kto wygląda najlepiej?

Ostatnio odbyła się promocja produkcji, gdzie pojawili się wszyscy uczestnicy: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna-Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. Wszyscy zapozowali na ściance, a fani już nie mogą doczekać się, aż zobaczą zmagania swoich idoli wcielających się w znane postaci sceny muzycznej.

To będzie wspaniałe widowisko!

Tamara Arciuch/ pudelek.pl

Michał Meyer/ pudelek.pl