Agustin Egurrola to polski tancerz i choreograf, o którym Polacy usłyszeli za sprawą takich programów jak "Mam Talent", "You Can Dance - Po prostu tańcz" czy "Dance dance dance". Od tego czasu udało mu się zdobyć pokaźne grono fanów, które chętnie śledzi jego poczynania.

Chociaż Egurrola początkowo dosyć ostrożnie podchodził do udzielania się w mediach społecznościowych i pokazywania światu swojego prywatnego życia, to ostatnio nieco bardziej przekonał się do takiej formy kontaktu z fanami. Coraz chętniej publikuje on kulisy swoich działań, a także... chwali się ukochaną! Jak się okazuje, Diana jest już w pokaźnej ciąży, a Agustin nie kryje swojego szczęścia z tego powodu. Doskonale widać to na ich wspólnej sesji zdjęciowej.

Choreograf śmieje się do ciążowego brzucha

Egurrola to prawdziwy mistrz w ukrywaniu swojego życia prywatnego. Przed samym dniem jego ślubu z Dianą zupełnie nikt nie wiedział, że w ogóle jest w jego życiu jakaś wyjątkowa kobieta! Podobnie ukrywał wiadomość o ciąży ukochanej. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że para spodziewa się potomka!

Kiedy jednak szydło już wyszło z worka, Agustin nie ma zamiaru oszczędzać fanom czułych widoków swojej ciężarnej żony. Coraz chętniej publikuje z nią wspólne fotografie, a ostatnio pokusił się nawet o specjalną, ciążową sesję!

Zdjęcia wykonane przez Olgę Wojcińską ukazują rozpromienionego tancerza i jego partnerkę, przed którą choreograf klęka, a następnie... przytula się do jej brzucha.

fot. Instagram
fot. Instagram

"Moja miłość, moja duma, moja przyszłość" - podsumował zdjęcia Egurrola.

Wszyscy fani tanecznych programów cieszą się jego szczęściem i z niecierpliwością czekają na pojawienie się na świecie potomka Agustina!

Zobacz także: Związki gwiazd z przeszłości mogą przyprawić o zdziwienie. Niewiele osób wiedziało, że kiedyś ci celebryci byli w sobie zakochani

Może cię zainteresować: Urszula Dudziak i Mika Urbaniak opowiedziały o swojej niezwykłej rodzinnej relacji. Kim są dla siebie matka i córka

Pisaliśmy również o: Papież Franciszek zdradził, jak będzie wyglądać jego przyszłość. Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał