Relacje pomiędzy rodzicami a ich dziećmi często pozostawiają wiele do życzenia - dzieci przechodzą przez okres buntu, czego nie rozumieją rodzice, a pociechy z kolei nie rozumieją swoich rodzicieli. Na szczęście, mnóstwo jest jednak takich rodzin, w których rodzic jest nie tylko rodzicem, ale i... przyjacielem!

Taką niezwykłą rodzinną relacją może pochwalić się Mika Urbaniak, której mama - artystka Urszula Dudziak - jest jednocześnie jej najlepszą przyjaciółką!

Takiej mamy można pozazdrościć

Niedawno Urszula Dudziak i Mika Urbaniak zostały ugoszczone przez portal „VIVA!”, który postanowił dowiedzieć się o ich relacji czegoś więcej.

Jak się okazuje - matka i córka, pomimo różnicy pokoleń, mają bardzo podobne spojrzenie na życie! Obydwie bowiem starają się czerpać z teraźniejszości tak dużo, jak to możliwe - po prostu „żyć chwilą”. Mika zaznacza, że chce być szczęśliwa tu i teraz, a nie gdzieś w nieznanej przyszłości.

Mama i córka uwielbiają spędzać czas razem - nawet kiedy dzieli je mnóstwo kilometrów oraz... pandemia. Jak zaznacza Urszula - pozwala im to wiele się od siebie nauczyć.

„Podczas pandemii rozmawiamy codziennie przez telefon. O tym, jak minął dzień, co i gdzie załatwić, jakie mam plany na jutro. Gdy nie mam nic do opowiedzenia, to obie jesteśmy rozczarowane. Lubię mieć dla mamy jakieś fajne wieści” - zdradziła Mika.

Najważniejsze dla Miki jest jednak... czerpanie w pełni z doświadczeń swojej mamy. Chce używać jej wiedzy tak, by „żyć i się nie zestarzeć”. Urszula twierdzi z kolei, że to właśnie jej miłość do najbliższych - pomimo ponad 70 lat na karku - pozwala jej sercu „nie siwieć” i zachować młodość.

Trzeba przyznać, że uczucie, jakie dzieli artystkę i jej córkę jest naprawdę unikatowe!

Zobacz także: Zaskakujące wieści prosto z planu kultowego serialu “M jak Miłość”. Czy Iza i Marcin rozstaną się? Wszystko na to wskazuje

Może cię zainteresować: Oszałamiające zdjęcie pokazuje zarówno czerwoną jak i niebieską błyskawicę na niebie. Nagranie stało się wiralowe

Pisaliśmy również o: Co nowego przyniesie nadchodzący miesiąc? Najnowszy horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku. Przyszłość może zaskoczyć