Dorastanie nie jest łaskawe dla nikogo - postępuje nieubłaganie, czy tego chcemy, czy nie. Dla największych kinowych i telewizyjnych gwiazd czas wydaje się stać w miejscu - kiedy jednak przyjrzymy im się po latach, okazuje się, że zmienili się nie do poznania! Oto kilka niesamowitych przemian ze świata filmów i seriali.

Jak wyglądają teraz uwielbiani przez nas aktorzy?

Dwie dekady temu ogromną popularnością cieszyła się seria filmów o tytułowym Harrym Potterze - młodym czarodzieju, który wraz z grupą przyjaciół chciał pokonać zło. Wielu z nas jednak już od tamtego czasu nie śledziło losów aktorów odgrywających ulubione postaci - a zmieniło się u nich wiele!

Daniel Radcliffe, wcielający się w postać najsłynniejszego małego czarodzieja świata, niebywale zmężniał - nie tylko zapuścił zarost, ale i zaczął podejmować się nieco bardziej wymagających i kontrowersyjnych ról, jak np. w filmie "Rogi". W niczym nie przypomina już niewinnego chłopca w okrągłych okularach!

fot. Justin Bettman
fot. Justin Bettman

Podobnie stało się z jego najlepszą filmową przyjaciółką - Emmą Watson, wcielającą się w postać Hermiony Granger. W jej przypadku dojrzewanie bez wątpienia zrobiło dobrą robotę. Emma zachwyca swoją niezwykłą urodą, i również odnosi ogromne sukcesy na polu kariery.

fot. Jordan Strauss/AP
fot. Jordan Strauss/AP

Wielu z nas pamięta również zapewne uroczą i głupiutką Cat Valentine z serialu "Victoria znaczy zwycięstwo". W jej postać wcieliła się Ariana Grande, która obecnie robi karierę muzyczną i szturmuje wszystkie muzyczne rankingi, w których zajmuje pierwsze miejsca!

fot. Getty Images
fot. Getty Images

Podobną karierę zrobiła Miley Cyrus, którą wiele z nas pamięta jako główną postać serialu "Hannah Montana". Marzenia małej Miley o zostaniu piosenkarką spełniły się, i - podobnie jak Ariana - pięknym głosem podbija serca wielu fanów na całym świecie.

fot. Twitter
fot. Twitter

Która przemiana okazała się najbardziej zaskakująca?

Zobacz także: Z miłości do męża była gotowa poświęcić wszystko. Nieznane dotychczas fakty dotyczące Ireny Kwiatkowskiej właśnie ujrzały światło dzienne

Może cię zainteresować: Alana Thompson była kiedyś małą ulubienicą Amerykanów. Jej życie legło w gruzach i dziś nie jest szczęśliwa

Pisaliśmy również o: Niegdyś był jednym z najpopularniejszych satyryków w kraju, potem wieść o nim przepadła. Co dziś dzieje się z Januszem Rewińskim