Jak podaje magazyn "Viva", Alana Thompson była kiedyś najbardziej znaną na świecie dziewczynką, która podbijała wszystkie konkursy piękności. Bujne blond loki, ekstrawaganckie stroje i mocny makijaż kilkulatki wzbudzały kontrowersje. O karierę dziewczynki dbała jej matka, June Shannon, która przedkładała własne ambicje nad szczęście dziecka. Czym teraz zajmuje się Alana?

Ma aktualnie piętnaście lat i mieszka wraz ze swoją starszą siostrą i jej mężem. Jej kontakt z matką jest utrudniony, ponieważ June ma problem z narkotykami. Kobieta zyskała na karierze córki i sama chciała zostać celebrytką, dlatego stworzyła reality show o samej sobie. Od zawsze nie mogła pogodzić się ze swoją tuszą, dlatego przeszła sporą wizerunkową zmianę, jednak nieco później dopadł ją efekt jojo.

Na domiar złego Shannon związała się z mężczyzną, który siedział w więzieniu za molestowanie nieletnich. Kobieta doświadczyła z jego strony przemocy domowej, jednak nie zdecydowała się na zerwanie relacji. Ostatnio wraz z nim została przyłapana na posiadaniu narkotyków, dlatego Alana przeprowadziła się do siostry.

Zobaczcie, jak teraz wygląda nastolatka.

To również może Cię zainteresować: Ocet Jako Środek Do Zwalczani Chwastów? Oto Narzędzie, Które Może Ci Się Niebawem Przydać

Zobacz także: Wyjątkowy Pomysł Na Niepowtarzalny Prezent Z Okazji Dnia Kobiet. Te Produkty Zawierają Pewien Magiczny Składnik