Zaskakujące wieści o artyście, który lata temu uchodził za jednego z najbardziej popularnych i uwielbianych satyryków polskiej sceny filmowej. Niegdyś był na szczycie sławy, potem nagle wieść o nim przepadła... Co dziś dzieje się z Januszem Rewińskim? Fani ciągle się głowią. To, czym się dziś zajmuje może zaskoczyć!

Janusz Rewiński lata temu zdobył największą popularność i sympatię widzów dzięki wcielaniu się w postać Stafana “Siary” Siarzewskiego w kultowej komedii “Kiler”. Mężczyzna grał także w wielu innych filmach, jednak to właśnie rola Siary jest mu najczęściej przypisywana i z nim kojarzona.

Od wielu lat jednak słuch po aktorze zaginął... Czym zatem dziś się zajmuje?

Janusz Rewiński został... rolnikiem!

Tak, to prawda. Janusz Rewiński lata temu postanowił porzucić aktorstwo, zamieszkał w małej miejscowości niedaleko Mińska Mazowieckiego, gdzie hoduje zwierzęta i prowadzi spokojne życie.

- Na 12 hektarach ziemi mam las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję cztery konie, dziesięć owiec, cztery kozy, kury i kaczki. Koszę łąki, suszę siano, wycinam gałęzie, zabezpieczam sobie opał - drewno na zimę. Gdybym od rana do nocy nie zajmował się rolnictwem, na które sam siebie skazałem, to chyba bym zwariował albo coś złego by się ze mną stało - powiedział w jednym z wywiadów.