Dagmara Kaźmierska jest popularna niemal w całej Polsce dzięki programowi "Królowe życia". Od czasu uczestnictwa w show jej życie zmieniło się o 180 stopni. Instagramowe konto Dagmary śledzą tysiące fanów.

Dagmara Kaźmierska zrobiła ogromną karierę dzięki programowi „Królowe życia”

Celebrytka niczego się nie wstydzi i śmiało dodaje prywatne zdjęcia i publikuje informacje ze swojego życia. W końcu to barwne życie Kaźmierskiej jest głównym tematem emitowanego przez TTV show.

Dagmara Kaźmierska jest przebojową kobietą, które niczego się nie boi. Jest gotowa walczyć z wszelkimi przeciwnościami i nie boi się ryzyka.

Dagmara Kaźmierska wyznała, jak planowała nazwać swoje dziecko, screen Google
Dagmara Kaźmierska wyznała, jak planowała nazwać swoje dziecko, screen Google

Do podejmowania zaskakujących wyzwań namawia również swoich przyjaciół, w tym wieloletniego przyjaciela, Jacka Wójcika.

Dagmara Kaźmierska wyjawiła wielką tajemnicę swojego przyjaciela

Jacka Wójcika mogliśmy poznać w popularnym show emitowanym w telewziji TTV, „Królowe życia”. Mężczyzna od kilku lat przyjaźni się z Dagmarą Kaźmierską, dlatego często towarzyszy jej w nagraniach.

Okazuje się, że mężczyzna przez wiele lat skrywał tajemnicę, o której nie wiedzieli nawet jej przyjaciele. Dagmara zdradziła ją w jednym z odcinków show.

Kobieta znalazła dowód osobisty swojego przyjaciela i okazało się, że ma on tak naprawdę na imię Wiesław. Przez wiele lat ukrywał to jednak przed wszystkimi.

Nawet gdy przebywał w Dagmarą w hotelu, zawsze chciał sam się meldować i nigdy nie dawał jej swojego dokumentu. Odkrycie Dagmary nieco go zdenerwowało.

Wiesław, Jacek… Co za różnica!

- skwitował Wójcik.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE