Emitowany w telewizji TVP program "The Voice Kids" podbił serca Polaków. Muzyczne show, w którym występują jedynie dzieci, jest kopalnią wielkich talentów.

To właśnie dzięki „The Voice Kids” świat poznał dwie zwyciężczynie w konkursach Eurowizji Junior 2018 i 2019.

Zaskakujące zachowanie jednego z uczestników programu „The Voice Kids”

Chodzi oczywiście o Roksanę „Roxie” Węgiel i Wiktorię „Viki” Gabor. Dziewczyny podbiły serca jurorów i publiczności. Utwory nastolatek są obecnie grane niemal we wszystkich polskich rozgłośniach radiowych.

Zarówno Roksana, jak i Wiktoria mają szansą tworzyć muzykę z największymi artystami w Polsce. Ponadto dziewczyny pojawiają się na wielkich imprezach – między innymi sylwestrowych.

Wiele dzieci chce pójść w ślady Viki i Roxie. Dlatego na castingach do programu "The Voice Kids" zjawiają się tłumy.

W nowej edycji show dla dzieci jurorami są niezmiennie Cleo, Thomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Choć edycja zaczęła się dość niedawno, widzowie już mogli poznać prawdziwe wokalne perełki.

Jedną z nich jest dziesięcioletni Piotrek. Chłopiec nie tylko skradł serca jurorów i widzów, ale również Idy Nowakowskiej.

Ida Nowakowska nie mogła uwierzyć własnym uszom

Odważny chłopak zaprosił prowadzącą show na… randkę! Jak sam wyznał, w życiu najważniejsze są dla niego śpiew i kobiety.

Ponadto podobają mu się wszystkiego kobiety, bez względu na wiek. Ida zapytała Piotrka, czy ma już dziewczynę. Okazało się, że dziesięciolatek jest wolny i… spodobała mu się właśnie Ida Nowakowska.

„Nie mam dziewczyny, ale pani jest cudowna”

- powiedział śmiało Piotrek.

Po tym dziesięciolatek zaprosił Idę Nowakowską na randkę, a ta z przyjemnością się zgodziła. Myślicie, że w przyszłości odważny Piotruś zrobi karierę w show-biznesie?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE