Blog 27 to muzyczny projekt, który w 2005 roku stworzyła Tola Szlagowska wraz z Alicją Boratyn oraz kilkoma innymi muzykami i tancerkami. Niestety, już trzy lata później dwie twarze zespołu - Tola i Alicja - zadecydowały o rozwiązaniu zespołu, po czym każda poszła w swoją stronę z zamiarem dalszego pięcia się po szczeblach kariery. Jak im się to udało?

Czym zaskoczy nas gwiazda "Blog 27"?

Zaraz po głośnym rozwiązaniu zespołu, Tola Szlagowska postanowiła wyjechać do Los Angeles, by tam dalej kształcić się jako muzyk i być może w przyszłości zrobić wielką karierę. Niestety, jej plany - lekko mówiąc - nie powiodły się.

"W momencie, kiedy wyszła druga płyta Bloga 27, tuż po pierwszym sezonie serialu, wyjechałam do Los Angeles do szkoły muzycznej. (...) Ja w ogóle wtedy nie odczuwałam, że to jest jakiś sukces. Chciałam dalej robić rzeczy, dalej poznawać środowisko muzyczne - też w Los Angeles - i dlatego wyjechałam. Jakby kompletnie chyba nie zależało mi na tym, żeby po prostu być sławną i nagrywać kolejne płyty Bloga 27" - opowiadała wokalistka.

Niestety, w tym samym czasie nad życiem Toli zgromadziły się ciemne chmury. Musiała się ona zmierzyć z trudnymi sytuacjami rodzinnymi, które na zawsze zmieniły jej sposób patrzenia na świat i zupełnie ją przewartościowały. Jak przyznaje sama wokalistka - już nie jest tą samą beztroską osobą, którą była kiedyś.

fot. East News
fot. East News

Jednak pomimo wszystkich porażek, jakie miały miejsce w jej życiu na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, Szlagowska nie poddała się i jakiś czas temu wydała teledysk do swojego najnowszego singla "Recycled/Fragile", w którym dała upust swoim trudnym emocjom.

W ramach promocji piosenki Tola pojawiła się w studio "Dzień Dobry TVN", gdzie udzieliła wywiadu oraz zapozowała do kilku zdjęć. Fani mają nadzieję, że już niebawem uda jej się zaskoczyć polskich słuchaczy czymś naprawdę niezwykłym!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła o co najczęściej kłóci się z mężem. To nieprawdopodobne, co denerwuje Radosława

Może cię zainteresować: Ten duet robi furorę w sieci. Tata tworzy dla dziewięcioletniej córki niesamowite stylizacje. To prawdziwe perełki

Pisaliśmy również o: Książę Harry po raz kolejny znalazł się w ogniu krytyki. Eksperci potępiają jego zachowanie. Co zrobił