Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Kobieta od lat jest związana z telewizją TVN. Występowała w autorskim programie „Perfekcyjna pani domu”.

Mogliśmy ją również zobaczyć w „Projekt Lady”, czy „Project Runway”. Niedługo na antenę TVN-u wchodzi nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan, w którym pokaże proces odchudzania po ciąży.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła o co najczęściej kłóci się z mężem

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może narzekać na brak pracy. Okazuje się, że w marcu czekają ją również zdjęcia do kolejnego programu. Na razie jednak nie wiadomo, jaka będzie jego tematyka.

Przed kolejnym zawodowym wyzwaniem Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wypocząć i wybrała się całą rodziną do Meksyku.

Rodzina Małgosi spędziła tam cały miesiąc. Okazuje się jednak, że nie zawsze było kolorowo i czasem kłóciła się z członkami rodziny.

To nieprawdopodobne, co denerwuje Radosława

Jak wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan dla Plotka, jej męża można zdenerwować w bardzo prosty sposób. Mianowicie, wystarczy go poprosić o zrobienie zdjęcia.

Gwiazda dodała, że Radosław Majdan nie ma cierpliwości do robienia zdjęć i bardzo szybko wpada w szał.

Radzio jest osobą niesympatyczną, niekoleżeńską, jeśli chodzi o robienie zdjęć

- zdradziła Małgorzata Rozeke-Majdan.

Myślicie, że jest to powód do złości? Może żona Radosława jest po prostu zbyt wymagająca.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE