Wycofujący się z życia królewskiego Harry i Meghan to już od ponad roku niezwykle gorący na zachodzie temat. Niektórzy kibicują im w ich walce o "normalne życie", a inni potępiają za to, że chcąc żyć "normalnie" i "z dala od mediów", wciąż... bardzo chętnie pojawiają się w mediach.

Wszyscy, którzy przedstawiali ten drugi wariant, po raz kolejny mają Harry'emu wiele do zarzucenia. Zrobił on bowiem niedawno coś, co wielu osobom wydaje się niewybaczalne. Co takiego to było?

Czy Harry w końcu sam zniszczy własną karierę?

Niedawno książę Harry pojawił się w uwielbianym za oceanem talk-show prowadzonym przez Jamesa Cordena - "The Late Late Show with James Corden". Na planie programu książę wygłupiał się, rzucał żartami, a nawet przy całej publiczności zadzwonił do Meghan.

Wszyscy jednak najbardziej skupili się na rozmowie o odejściu z rodziny królewskiej, który wciąż jest niezwykle chętnie poruszany przez media. Harry przyznał, że wszystko co zrobił, miało na celu... ochronić jego rodzinę. Książę nie chciał, by jego żona i dzieci przebywały w tak "trudnym środowisku". Niestety, tak chętne odsłanianie prywatnych szczegółów przez Harry'ego nie przeszło bez echa w mediach...

Nie ma wątpliwości, iż książę wybrał nienajlepszą porę na pojawienie się w rozrywkowym show - podczas gdy w tym samym czasie jego dziadek, książę Filip, w ciężkim stanie trafił do szpitala, a babcia - królowa Elżbieta - prowadzi poważną kampanię społeczną na temat konieczności szczepienia się. Wszyscy eksperci oraz inne osoby znajdujące się blisko "Royalsów" zarzucają mu karygodną nieodpowiedzialność.

"Kiedy królowa namawia nas do myślenia o innych, książę Harry kręci się po Los Angeles i twierdzi absurdalnie, że nie odszedł od rodziny królewskiej. Na jakiej on planecie jest? Chyba Hollywood" - stwierdził jeden z ekspertów.

Inny w sarkastyczny sposób odniósł się do chęci Harry'ego, by "zająć się życiem prywatnym", a chwilę później - pojawiania się w programach rozrywkowych i przysłaniania ważnych akcji prowadzonych przez resztę jego rodziny.

Czy Harry naprawdę wykazał się tak ogromnym brakiem odpowiedzialności, czy może po prostu chciał w końcu żyć jak normalny człowiek i nie skupiać się na reszcie rodziny królewskiej?

Zobacz także: Opublikowana przez Dodę fotografia wywołała w sieci lawinę śmiechu. Wszystko przez jeden, mały element. O co chodzi

Może cię zainteresować: Czy w ostatni dzień lutego Polacy będą mogli zrobić zakupy? Wykaz niedziel handlowych w roku 2021. Warto go znać i zapamiętać

Pisaliśmy również o: Lockdown uderzył wszystkich po kieszeni. Wielu wyciągnęło rękę do rządu po pieniądze. Niektórzy po nawet spore sumy. Co się z nimi stało