Wszystko wskazuje na to, że 55-letni Krzysztof Ibisz planuje trzeci ślub. Prezenter, który od lat jest gwiazdorem telewizji Polsat był już dwukrotnie żonaty.

W latach 1998–2004 związany był z dziennikarką Anną Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. W 2005 roku wziął ślub z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z która doczekał się syna Vincenta. Para rozwiodła się w 2009 roku.

Teraz Krzysztof Ibisz ponownie odnalazł szczęście w związku z Joanną Kudzbalską.

„Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości – potwierdził szczęśliwy Krzysztof Ibisz.

Kim jest wybranka Ibisza?

Joanną Kudzbalska wystąpiła w drugiej edycji programu Top Model”, który emitowany był przez telewizję TVN.

Mimo zaistnienia w telewizji i show-biznesie, zdecydowała się jednak na kontynuacje edukacji i skończyła studia medyczne.

Jak donosi portal pudelek.pl, 29-latka obecnie realizuje się jako lekarz i pracuje w jednym z warszawskich szpitali.

Romantyczne zaręczyny

Choć informacja o zaręczynach została dopiero co ujawniona, do samego wydarzenia doszło już jakiś czas temu.

Zdjęcie na którym widać pierścionek zaręczynowy zostało opublikowane na stronie byłej modelki już w styczniu. Z kolei niedaleko jej domu pojawił się duży billboard z napisem „Asiu, Kocham Cię”. Teraz już wiadomo, że jego autorem był właśnie Ibisz.

Wyszło romantycznie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Halinka z „Sanatorium Miłości” wystąpiła w „PnŚ”. Po jej wizycie na prowadzącą program wylała się fala krytyki. Co się wydarzyło podczas wywiadu

Jak informował portal „Życiepl”: Mała dziewczynka prowadziła sportowy „samochód”? Polscy policjanci podczas kontroli nie wierzyli własnym oczom. Zdjęcie robi furorę w sieci

Z życia gwiazd informowaliśmy o: Weronika Rosati chce zapomnieć o przeszłości. Co z zakazem zbliżania się? Zdumiewające informacje

Zobacz także: W twoim mieszkaniu czy domu jest duch? Jakie są oznaki, które świadczą o tym niecodziennym zjawisku