Jeśli chodzi o utratę wagi to większość z nas zasłania się niekończącą się mantrą „zaczynam od jutra”, którą zawsze lubimy powtarzać w kółko. Jest wiele osób, które nie potrafią oprzeć się pokusie jedzenia i zawsze ponoszą porażkę w odchudzaniu. Jednak pewnego dnia młoda, 23-letnia kobieta zdecydowała się schudnąć i postanowiła trzymać się reżimu gubienia kilogramów. Wynik był niesamowity - udało jej się schudnąć łącznie 113 kg!

Ta kobieta nazywa się Amber Rachdi i zanim zaczęła chudnąć, ważyła 273 kg. W tamtym czasie jedyne co mogła robić to jeść przez cały dzień. Jej nogi były grube niczym pień drzewa. W wieku 23 lat mogła jedynie leżeć w łóżku, ponieważ miała trudności z poruszaniem się z powodu skrajnej otyłości. To sprawiło, że czuła się jak potwór w ludzkiej skórze.

To nie Amber była winna tak dużemu łakomstwu. Utrata kontroli nad apetytem od najmłodszych lat spowodowała, że przybrała na wadze tak wiele. Amber w rzeczywistości cierpiała na zaburzenie odżywiania, które powodowało, że nieustannie objadała się.

Ponieważ nie mogła powstrzymać napadów głodu, wkrótce zaczęła przybierać na wadze. Prowadzi to do zaburzeń lękowych, ponieważ nie mogła kontrolować swojego impulsywnego zachowania. Jej sytuacja pogorszyła się i wpadła w błędne koło, bo kiedy jadła, niepokoiła ją rosnąca waga, a kiedy się denerwowała, jadła jeszcze więcej, żeby się uspokoić.

Młoda kobieta doszło do wagi 273 kilogramów i powiedziała sobie: dosyć tego. Udało się jej zrzucić wagę rosłego mężczyzny! Niesamowita historia!

Kiedy Amber miała 5 lat, jej masa ciała przekroczyła 72 kg, co odpowiada masie ciała dorosłego mężczyzny. Wydaje się, że większość jej wagi gromadzi się wokół jej nóg, co bardzo wpłynęło na jej stan podczas chodzenia. W ogóle nie wychodziła z domu poza zakupami.

„Czasami mówię sobie, że w ogóle nie mogę zmienić swojego obecnego ja. Całe moje ciało jest tak słabe i bolesne, bolą mnie plecy, a nawet skóra. Nie mogłem nic zrobić ani nigdzie iść. Czułam się jak zwierzę uwięzione w pułapce!” – wspominała w wywiadzie bolesne chwile, zanim zdecydowała się schudnąć.

Ostatecznie Amber postanowiła zmniejszyć swoją wagę i udało jej się zrzucić 9 kg. To pozwoliło jej przejść operację bariatryczną i zmniejszyć żołądek.

Amber dalej schudła o ponad 100 kilogramów. Prowadzi teraz zupełnie nowe życie i odzyskała pewność siebie. Amber jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i dzieli się swoim stylem życia z innymi internautami.

Jednak unika pokazywania swoich treningów i ćwiczeń, a także tego, co je. Uważa, że jej sposób odchudzania mogą nie odpowiadać wszystkim.

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITE ZJAWISKO NA NIEBIE KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO POLAKÓW. POWODEM ZAPŁYWAJĄCY NAD POLSKĘ PYŁ ZNAD SAHARY. ZDJĘCIA ROBIĄ POTĘŻNE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: RZĄD ZDECYDOWAŁ SIĘ NA RADYKALNY KROK W SPRAWIE KWARANTANNY. PO POWROCIE Z DWÓCH KRAJÓW KONIECZNA IZOLACJA. WIADOMO, KOGO TO DOTYCZY I OD KIEDY

Portal "Życie PL" pisał również: MAŁGORZATA POTOCKA W MOCNYCH SŁOWACH O EMERYTURACH WIELU ARTYSTÓW. GWIAZDA UWAŻA TO ZA ABSOLUTNE KURIOZUM. MÓWI WPROST, ŻE TO „PARANOJA”

Pisaliśmy również o: WIELKA TAJEMNICA RADOSŁAWA MAJDANA WYSZŁA NA JAW. GWIAZDOR POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ O SWOIM SYNU. DUŻE ZASKOCZENIE DLA FANÓW PIŁKARZA