To niesamowite zdjęcie zdobywa w Internecie ogromną popularność. Wyjątkową chwilą z pracy podzielił się lekarz z Dubaju, dr Samer Shuaib, a mowa tu o jednym z ostatnio odbieranych przez niego porodów.

Na fascynującej fotografii możemy zobaczyć, jak noworodek, który dopiero opuścił brzuch swojej mamy łapie maleńką rączką za maseczkę na twarzy lekarza i ją ściąga!

Ginekolog postanowił dopisać do zdjęcia kilka słów podsumowujących trwająca od roku pandemię koronawirusa.

Niemowlę ściągnęło lekarzowi maseczkę od razu po porodzie. Niesamowita fotografia robi furorę w Internecie

Trudno przejść całkowicie obojętnie obok fotografii zamieszczonej w Internecie przez ginekologa z Dubaju. Lekarz po wydobyciu dziecka z powłok brzusznych szybko ustawił się do zdjęcia, które miała zrobić położna. Nagle maluszek wyciągnął rączkę i z całek siły pociągnął lekarza za maseczkę, odsłaniając jego rozbawioną twarz. Fotka robi furorę na Instagramie.

Jak wyjaśnia serwis Parenting, doktor Shuaib przyznał w opisie zdjęcia, że najwyraźniej dzieciom nie podoba się przyjście na świat, na którym szaleje pandemia koronawirusa i nie akceptują noszenia maseczek.

Doktor Samer Shuaib jako ginekolog pracuje w zawodzie od 2008 roku. W wywiadzie dotyczącym tej niesamowitej sytuacji wyjaśnił, że noworodek, którego trzyma w dłoniach to jeden z bliźniaków. Chwilę przed nim na świat przyszła jego siostra.

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITE ZJAWISKO NA NIEBIE KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO POLAKÓW. POWODEM ZAPŁYWAJĄCY NAD POLSKĘ PYŁ ZNAD SAHARY. ZDJĘCIA ROBIĄ POTĘŻNE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: RZĄD ZDECYDOWAŁ SIĘ NA RADYKALNY KROK W SPRAWIE KWARANTANNY. PO POWROCIE Z DWÓCH KRAJÓW KONIECZNA IZOLACJA. WIADOMO, KOGO TO DOTYCZY I OD KIEDY

Portal "Życie PL" pisał również: MAŁGORZATA POTOCKA W MOCNYCH SŁOWACH O EMERYTURACH WIELU ARTYSTÓW. GWIAZDA UWAŻA TO ZA ABSOLUTNE KURIOZUM. MÓWI WPROST, ŻE TO „PARANOJA”

Pisaliśmy również o: WIELKA TAJEMNICA RADOSŁAWA MAJDANA WYSZŁA NA JAW. GWIAZDOR POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ O SWOIM SYNU. DUŻE ZASKOCZENIE DLA FANÓW PIŁKARZA