Chociaż Izabela Janachowska zasłynęła jako utalentowana tancerka, to wkrótce porzuciła swoją pasję na rzecz... planowania ślubów. Trzeba przyznać, że wyszło jej to na dobre - prowadząc kilka programów w telewizji, rozkręcając portal internetowy oraz zakładając markę sprzedającą suknie, stworzyła ona prawdziwe ślubne imperium.

W osiągnięciu tak pokaźnych celów z pewnością nie przeszkodził jej mąż - milioner Krzysztof Jabłoński. Ostatnio gwiazda pokazała mieszkanie, w którym mieszka wraz z ukochanym. Zdecydowanie widać w nim, że przychody pary są ogromne... Jak wygląda?

Wnętrza niczym w królewskiej posiadłości

Mieszkanie pary jest nie tylko imponująco luksusowe, ale i duże. Jak przyznała Janachowska - to właśnie wielkość mieszkania pomogła jej i mężowi przetrwać trudny czas pandemii, kiedy... obydwoje musieli siedzieć w domu.

"Okazuje się, że najwięcej wniosków rozwodowych składanych było po świętach Bożego Narodzenia, po Nowym Roku oraz po okresie wakacyjnym. Czyli wtedy, kiedy rodziny mniej pracują, a więcej czasu spędzają razem. Mnie i mojemu mężowi pomogło, że mamy naprawdę duże mieszkanie i nie siedzimy sobie na głowie. Mieliśmy ten komfort, że każde z nas, w każdej chwili może pójść do innego pomieszczenia" - wyznała.

fot. YouTube
fot. YouTube

Na kilku kadrach z instagramowych nagrań celebrytki widać, jak para urządziła swoje lokum. Naprawdę robi ono wrażenie! Jak widać, Krzysztof jest nie tylko miłośnikiem luksusu, ale i... drogich dzieł sztuki. W ich mieszkaniu wiszą bowiem obrazy warte nawet kilka milionów złotych!

Trzeba przyznać, że para naprawdę dobrze się urządziła.

Zobacz także: Niesamowita historia kobiety, która adoptowała dwójkę dzieci. Po pewnym czasie okazało się, że są biologicznym rodzeństwem

Może cię zainteresować: Agnieszka Kotońska przeszła fenomenalną zmianę. Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu “Gogglebox” wygląda oszałamiająco

Pisaliśmy również o: Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan zachwycają wyglądem nawet będąc na zwykłych zakupach. Internauci podziwiają parę za nienaganny wygląd