Zdecydowana większość Polaków z pewnością kojarzy osobę Artura Boruca, który niejednokrotnie reprezentował nasz kraj podczas różnorakich mistrzostw piłkarskich. Jest on bowiem bramkarzem, który ma na swoim koncie rekordową ilość rozegranych wraz z reprezentacją Polski meczów.

Od 2008 roku sportowiec spotyka się z Sarą Boruc, z którą doczekał się dwójki dzieci - córki Amelii i syna Noah. W ich rodzinie obecna jest również Olivia, będąca córką Sary z poprzedniego związku. Borucowie są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu, a ich życie prywatne chętnie śledzone jest zarówno przez internautów, jak i tabloidy.

Dzisiaj, 20 lutego, Artur obchodzi swoje 41 urodziny. Członkowie rodziny nie szczędzą mu więc wzruszających życzeń i ciepłych słów. Największe wrażenie robią jednak życzenia Olivii, która - pomimo tego, iż nie jest z nim spokrewniona - bardzo kocha swojego ojczyma.

Wzruszające życzenia pasierbicy

Urodziny gwiazdorów to zawsze dobry moment na to, by inne znane osoby, a także członkowie rodziny, pochwaliły się swoimi zdjęciami z owymi celebrytami oraz złożyły im najcieplejsze życzenia. Tak stało się również w przypadku Boruca - urodzinowy post zamieściła nie tylko jego żona, Sara, ale i jej córka z poprzedniego związku!

"Wszystkiego najlepszego dla najlepszego taty na planecie Ziemia. Kocham Cię" - napisała Olivia, do życzeń załączając serię uroczych zdjęć z ojczymem. Sam Artur odpowiedział na życzenia emotikoną przedstawiającą czerwone serce.

fot. Instagram
fot. Instagram

Trzeba przyznać, że niewielu fanów spodziewało się tak niezwykłych życzeń!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w stanie błogosławionym wybrała się na wakacje. Pokazała się na zupełnie niepozowanych kadrach. Fani są zachwyceni

Może cię zainteresować: Katarzyna Zielińska spaceruje wraz z dziećmi ulicami Warszawy. Przechodnie mocno dziwili się ze względu na jeden, mały szczegół. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Fani nie mieli pojęcia o tym, co robi córka Huberta Urbańskiego. Internauci są pod wrażeniem. Kim jest Krystyna Engelmayer-Urbańska