Hubert Urbański to uwielbiany przez Polaków aktor, dziennikarz oraz prezenter telewizyjny. Dzięki jemu obecności wszystkie programy rozrywkowe nabierają niezwykłego charakteru, a widzowie jeszcze chętniej zasiadają przed telewizorami.

Prezenter doczekał się aż czterech pociech: dwie z nich, Marianna i Krystyna, pochodzą ze związku z Urszulą Engelmayer, a pozostałe - Stefania i Danuta - ze związku z Julią Chmielnik, zakończonego w 2013 roku rozwodem. Zdecydowanie najlepszą relację ma Urbański z drugą w kolejności córką - 27-letnią Krystyną. Fani nie mieli pojęcia, czym na codzień zajmuje się dziewczyna!

fot. Instagram
fot. Instagram

Córka Urbańskiego jest niezwykle utalentowana

Chociaż o życiu prywatnym dziennikarza fani nie wiedzą zbyt wiele, to jasne jest, że latorośle Urbańskiego to niezwykle aktywne artystycznie dziewczyny! Posiadaczką największego talentu zdecydowanie jest jednak Krystyna, która na codzień zajmuje się... projektowaniem grafik! Jej obrazy, plakaty i ulotki robią naprawdę ogromne wrażenie. Wiele z nich ujrzeć można na jej instagramowym koncie (@engelmayer), na którym bardzo chętnie się udziela.

W ostatnim czasie tematyką poruszaną w znacznej części jej prac jest problem, który już od kilku miesięcy trapi polskie kobiety - podpisanie przez Trybunał Konstytucyjny wyroku w sprawie zakazu aborcji. Krystyna bardzo aktywnie działa na rzecz uciśnionych kobiet i projektuje wspaniałe grafiki z czerwonym piorunem w roli głównej.

fot. Instagram
fot. Instagram

Fani są pod ogromnym wrażeniem tego, na jaką osobę wyrosła córka prezentera!

Zobacz także: Już niebawem wejdą w życie nowe zasady dotyczące wypłacania zasiłków chorobowych. Nowelizacja ustawy będzie bardzo niekorzystna dla niektórych osób

Może cię zainteresować: Fani Małgorzaty Sochy będą zachwyceni. Aktorka pojawiła się w zupełnie nowej odsłonie. Jej metamorfoza robi wrażenie

Pisaliśmy również o: Małgorzata Rozenek chce zostać aktorką? Ma ambitne plany. Marzy, by wcielić się w polską naukowiec