Paparazzi ostatnio przyłapali Katarzynę Zielińską, która wraz z dwójką dzieci spacerowała ulicami Warszawy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden, mały szczegół, który wzbudził zainteresowanie przechodniów oraz samych fotoreporterów. O co chodzi?

Katarzyna Zielińska bez wątpienia uchodzi za jedną z najbardziej popularnych i niezwykle mocno szanowanych aktorek w polskim show – biznesie. Kobieta swoją popularność i rozpoznawalność zdobyła nie tylko ze względu na niebywały talent aktorski, ale także z uwagi na fakt, że pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że aktorka jest tam bardzo aktywna, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne, gdyż fani uwielbiają oglądać codzienność i życie prywatne gwiazd.

Te fotki zdziwiły wszystkich!

Ostatnio Katarzyna Zielińska została przyłapana przez paparazzi w centrum Warszawy. Kobieta spacerowała ze swoimi dziećmi: 4-letnim Aleksandrem oraz 6-letnim Henrykiem.

Rodzinny spacer nie wzbudzałby żadnego zdziwienia, gdyby nie fakt, że... chłopcy jedli lody w rożkach! Wiele osób nie wyobraża sobie spożywania lodów zimą, kiedy na zewnątrz panują tak niskie temperatury. Najwidoczniej aktorka hartuje swoje dzieci od najmłodszych lat!

Katarzyna Zielińska z dziećmi/ se.pl