Agnieszka Kaczorowska już jakiś czas temu podzieliła się radosną nowiną - wraz z Maciejem Pelą spodziewają się drugiego dziecka! Obecnie opiekują się natomiast swoją córeczką, Emilką, z którą ostatnio wybrali się na wakacje. Jak czuła się z tym Kaczorowska?

Niepozowany brzuszek robi wrażenie

Celebrytka i jej ukochany, Maciej Pela, niezwykle cieszą się na myśl o powiększeniu rodziny i często poruszają ten temat na swoich instagramowych profilach. Jedna myśl spędza im jednak sen z powiek - myśl o tym, jak dadzą sobie radę podczas podróży z dwójką dzieci. W związku z tym para postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydowała się na... wcześniejsze wakacje!

"Stwierdziliśmy z @maciek.pela , że nie mamy bladego pojęcia jak to będzie z dwójką dzieci (i w sumie nawet w wyobrażeniach jest to jakaś totalna abstrakcja), więc póki jest okazja, siła, czas i możliwości to korzystamy! Potem nie wiem kiedy gdzieś polecimy…" - napisała Kaczorowska pod zdjęciem ze starannie zapakowaną na wyjazd walizką.

fot. Instagram
fot. Instagram

Para wraz z córeczką wyleciała więc do ciepłych krajów, nie zapominając o tym, by każdy etap swojej podróży uwieczniać na Instagramie. Na jednym z filmików, przedstawiających Agnieszkę pchającą wózek przez lotnisko, widać pewien szczegół, który zachwycił fanów gwiazdy.

Doskonale widoczny jest tam bowiem... ciążowy brzuszek celebrytki! W przeciwieństwie do pozowanych zdjęć, wygląda on niezwykle naturalnie oraz wprawia w radość na myśl o tym, że niedługo rodzina gwiazd powiększy się.

fot. Instagram
fot. Instagram

Oby druga pociecha również lubiła podróże!

Zobacz także: Zepsuty zamek nie musi oznaczać, że nie możesz go samodzielnie naprawić za pomocą podstawowych narzędzi domowych

Może cię zainteresować: Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Królowa zaniepokojona informacjami o powiększeniu rodziny. Czemu

Pisaliśmy również o: Paulina Młynarska w mocnych słowach o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Dziennikarka ma do niej masę zarzutów. O co chodzi