Jak podaje portal "Onet", 4 listopada 2000 roku na antenie TVP zadebiutował serial "M jak miłość". Historia rodziny Mostowiaków przyciągnęła przed ekrany telewizorów wielu widzów. Niektórzy aktorzy to właśnie tam zaczynali swoją przygodę z show-biznesem. Szczególnie mowa o najmłodszych bohaterach produkcji, którzy po raz pierwszy zagrali na planie jako dzieci. Jak gwiazdy "M jak miłość" zmieniły w przeciągu 20 lat?

Anna Mucha gra w serialu od 2003 roku aż do dziś (choć z kilkuletnią przerwą).

Krystian Domagała od najmłodszych lat wciela się w postać Mateusza - syna Hanki i Marka. Dziś chłopiec osiągnął już pełnoletniość.

W podobnej sytuacji znalazła się Marcjanna Lelek, która od kilkunastu lat gra jako Natalka - adoptowana przez Marka i Hankę córka. Dzisiaj młoda aktorka ma już dwadzieścia pięć lat. W zestawieniu umieszczamy również Małgorzatę Kożuchowską, która co prawda już dawno nie występuje w produkcji, jednak obok metamorfozy wizualnej aktorki nie można przejść obojętnie. Tylko spójrzcie na tę zmianę image'u.

Przychodzą Wam na myśl inni bohaterowie "M jak miłość", którzy również tak mocno zmienili się na przestrzeni dwudziestu lat?

To również może Cię zainteresować: To Nieprawdopodobne, Kogo W Swoim Domu Gościł Lech Wałęsa. To Stare Zdjęcie Robi Furorę W Sieci

Zobacz także: Gwiazdor Disco Polo Zdradził, Ile Wynosi Jego Emerytura. Kwota Jest Zaskakująca