Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Super Express", w ostatnim czasie obserwujemy w wielu stacjach telewizyjnych roszady kadrowe. Wiele wskazuje na to, że dotkną one również pracowników Polsatu. Swojej posady nie może być pewien nawet sam Krzysztof Ibisz. Lista jest jednak znacznie dłuższa. Zwolnienie może nie ominąć Agnieszki Hyży, czy Macieja Dowbora.

Zmiany, zmiany, zmiany

W ostatnich dniach byliśmy bombardowani informacjami o kolejnych odejściach lub zwolnieniach w różnych stacjach telewizyjnych. Anna Mucha ku swojemu zaskoczeniu pożegnała się z fotelem jurorki w "Dance dance dance". Wiele kontrowersji wzbudziło przejście do tanecznego show TVP Augustina Egurroli. O swoim odejściu z TVP poinformowała Marzena Rogalska, a o rozstaniu z TVN24 Igor Sokołowski.

Teraz niepokojące informacje docierają do nas z Polsatu. Także i w tej stacji ma dojść do poważnych zmian. Swojej posady mają nie być takie gwiazdy, jak Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, czy Agnieszka Hyży. Wszystko zależy od tego, czy Polsat zdecyduje się na kolejną edycję "Tańca z gwiazdami". Spekuluje się, że stacja nie będzie kontynuowała tanecznego show.

Przypomnijmy, program zadebitował na antenie Polsatu w 2014 roku. Od początku prowadzącym "Tańca z gwiazdami" był właśnie Krzysztof Ibisz. On sam przypomina, że ostatnia edycja w związku z epidemią koronawirusa trwała przez rok. Jako, że nadal nie udało się nam pokonać epidemii wątpliwe jest, że stacja zdecyduje się na kolejną niewiadomo jak długo trwającą edycję.

Ponoć Krzysztof Ibisz nie musi obawiać się o posadę nawet jeś nie będzie kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Czy tak będzie? Czas pokaże.

Jak oceniacie ostatnie zmiany w TVP?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska opowiada o swojej ciąży. Ekipa TVP wiedziała o wszystkim wcześniej? Kiedy prezenterka odejdzie z „Pytania na śniadanie”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Basia Kurdej-Szatan ma poważne kłopoty w związku? Wszystko uchwyciły kamery. Co się wydarzyło między aktorką a Rafałem Szatanem

O tym się mówi: Jasnowidz Jackowski ma nową przepowiednię dla Polaków i ważej osoby w państwie. Te słowa budzą niepokój. Co jeszcze powiedział