Jak podaje portal "Jastrząb Post", pojawiła się zapowiedź wywiadu, jakiego Marzena Rogalska udzieliła Beacie Sadowskiej. W trakcie rozmowy obie panie poruszyły między innymi kwestie odejścia prowadzącej "Pytanie na śniadanie" z TVP.

Marzena Rogalska pożegnała się z TVP

Marzena Rogalska związana była z TVP od 12 lat. W tym czasie, wspólnie z Tomaszem Kammelem udało jej się stworzyć uwielbiany przez widzów duet w programie "Pytanie na śniadanie". Rogalska równie dobrze sprawdzała się jako prowadząca wielu innych programów stacji.

Praca w Telewizji Polskiej to już zamknięty rozdział. Decyzja o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP była dla wielu jej fanów ogromnym zaskoczeniem, podobnie jak dla wielu jej kolegów i koleżanek z branży. Powodzenia na dalszej ścieżce kariery zawodowej życzyli jej zarówno pracownicy TVP, jak i konkurencyjnych stacji.

Szczery wywiad

W mediach społecznościowych pojawiła się zapowiedź wywiadu, jakiego Marzena Rogalska zdecydowała się udzielić Beacie Sadowskiej. W zapowiedzi rozmowy była już prowadząca "Poranek na śniadanie" przyznała, że była bardzo zmęczona i zapracowana. Potrzebowała wyjazdu, który pomógłby jej "usłyszeć własne myśli".

W rozmowie pojawią się jednak nie tylko kwestie związane z odejściem Marzeny Rogalskiej z TVP, ale także tematy znacznie bardziej prozaiczne, jak m.in. przepis na rosół, na co warto wydawać pieniądze. Nie zabrakło również łez, które w oczach Rogalskiej pojawiły się, gdy mówiła o przyjaciołach.

Obejrzycie wywiad Beaty Sadowskiej z Marzeną Rogalską?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska opowiada o swojej ciąży. Ekipa TVP wiedziała o wszystkim wcześniej? Kiedy prezenterka odejdzie z „Pytania na śniadanie”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Będzie można dostać 5 tysięcy złotych. Wiceminister klimatu i środowiska zapowiada powrót popularnego prgramu wsparcia. O co chodzi

O tym się mówi: Emocje w „Sanatorium miłości”. Pojawiły się zdjęcia i nagrania, których nie widzieliśmy w telewizji z gorącej randki Halinki i Edka. Co tam się działo