Nie da się ukryć, że Szczena jesy chyba najbardziej znanym bohaterem programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia”. Gwiazdor produkcji pochwalił się niedawno, że został ojcem! To owoc związku z Joanną Wielochą, a na świat przyszedł syn. Okazuje się jednak, że Szczena jest tatą już od jakiegoś czasu! Choć do tej pory wiedziało o tym niewiele osób to bohater programu ma już dziecko z byłą partnerką.

Mimo wielu kryzysów i trudnych momentów Szczena i Asia Wielocha są ze sobą od lat, a niedawno doczekali się dziecka! Para doczekała się potomka, a synek otrzymał imię Marcel. Tata, który jest niezwykle szczęśliwy i dumny pochwalił się synkiem w mediach społecznościowych. Internauci nie kryją jednak niepokoju o przyszłość malca.

Szczena ma dwoje dzieci? Na jaw wyszły zaskakujące fakty. Internauci mówią, jakim ojcem jest bohater „Chłopaków do wzięcia”

Ryszard Dąbrowski, czyli Szczena w programie „Chłopaki do wzięcia” dał się poznać jako człowiek, który raczej stroni od pracy i zarobkowania, za to nie od alkoholu. Tryb życia, który prowadzi od lat wiele razy powodował kłopoty z prawem, a Szczena wielokrotnie znajdował się w zakładzie karnym.

Gwiazdor programu mieszka w trudnych warunkach z matką, jej partnerem oraz wujkiem. Mimo trudności i rozstań od lat pozostaje w związku z Joanną Wielochą, a para doczekała się niedawno syna. Do sieci trafiły do tego informacje, które mogą zaskakiwać. Okazuje się bowiem, że Szczena jest już ojcem i tym samym ma już dwoje dzieci.

Mama Szczeny skomentowała zdjęcie na którym widać małego Marcelka, ciesząc się z przyjścia na świat pierwszego dziecka syna i Asi Wielochy. Jednak jedna z internautek odpowiedziała na ten komentarz, sugerując, że Szczena ma więcej dzieci.

„Znam matkę drugiego dziecka osobiście i wiem, że Szczena i jego matka mają dzieciaka w d****. Jak przyjechała z młodym do Szczeny, to Tereska nawet jej drzwi nie otworzyła” - napisała użytkowniczka sieci.

Komentarz wywołał naprawdę wielkie poruszenie wśród fanów Szczeny. W jednym z odcinków Szczena wspominał o byłej partnerce i dziecku, ale nie mówił o ich obecnych relacjach, jednak mogą nie być dobre.

Facebook
Facebook
Facebook

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK ZNÓW NA BAKIER Z PRAWEM? W SIECI NOWE ZDJĘCIE. SYN KRÓLA DISCO POLO NIE MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ. PROBLEMÓW Z POLICJĄ CIĄG DALSZY

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDA DOM KATARZYNY DOWBOR? GOSPODYNI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM” MIESZKA W ISTNYM RAJU! SIELSKIE KLIMATY I NIESAMOWITY OGRÓD TO JEJ AZYL

Portal "Życie PL" pisał również: SENIORZY DOSTANĄ WYŻSZĄ WALORYZACJĘ, A CZTERNASTA EMERYTURA TRAFI DO WSZYSTKICH? ZMIANY ZAPOWIADANE SĄ JESZCZE NA TEN ROK! RUSZYŁY PRACE NAD PROJEKTEM

Pisaliśmy również o: AGUSTIN EGURROLA ZNALAZŁ NOWĄ PRACĘ W TVP. W SIECI ZAWRZAŁO PO TYM, JAK „WIADOMOŚCI” NAKRĘCIŁY MATERIAŁ O ZNANYM TANCERZU. PADŁY WIELKIE SŁOWA