Alicja Majewska mimo lat pozostaje jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce i wciąż może się cieszyć uwielbieniem swoich licznych fanów. Mimo plotek, które niedawno obiegły media, artystka czuje się znakomicie i wciąż nagrywa nowe utwory ku uciesze fanom.

Jak mówi w rozmowie z „SE” wokół niej znajduje się wielu naprawdę życzliwych ludzi, a zdrowie jej dopisuje. Przyznała, że kompletnie nie myśli o starości i emeryturze i „nie ma czasu się zestarzeć”.

Artystka wyznała, że przed pandemią grała ogromne sale koncertowe, a także pojawiała się w operach i filharmoniach, zapełniając widownię niemal do ostatniego krzesła. Artystka przyznaj, że zaskakuje ją fakt, iż wielu jej fanów przychodzi na koncerty po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy.

Wyznała, że obecnie bardzo brakuje jej koncertowania i rozmów po koncertach, jednak ma stała grupę zaprzyjaźnionych fanów, którzy nie pozwalają jej o sobie zapomnieć, przypominają, że czekają na występy i tęsknią.

Alicja Majewska szczerze o swojej sytuacji w dobie pandemii. Artystka mówi wprost, jak wygląda jej życie. Postanowiła zdementować krążące plotki

Alicja Majewska postanowił odnieść się do krążących od pewnego czasu plotek dotyczących jej kondycji fizycznej i finansowej w okresie pandemii. Stwierdziła w rozmowie z „Super Expressem”, że pragnie uspokoić tych, którzy się o nią martwią, że nie ma powodów do niepokoju, a ona sama czuje się bardzo dobrze i ma wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał w okolicach czterdziestki!

„W dalszym ciągu mam apetyt na życie, bo „tyle cudów wokół mnie i tyle co dzień zdarzeń, że nie mam czasu przysiąść i spokojnie się zestarzeć” – cytowała słowa tekstu piosenki, która napisała dla niej Magda Czapińska.

Alicja Majewska ubolewa jednak nad tym, że praktycznie od roku nie spotyka się z rodziną, aby uniknąć ewentualnego zakażenia. Podkreśla, że ma dużą i bardzo się wspierającą rodzinę, która mieszka w Warszawie, Wrocławiu i Brukseli. Pozostaje jednak kontakt telefoniczny i internetowy.

Artystka przynała, że szczęśliwie dla niej brak koncertów zastąpił jej udział w jury „The Voice Senior”, który był dla niej czasem wzruszenia i zaskoczeń. Jednak z Włodzimierzem Korczem pozostają w pełnej gotowości i gdy będzie to tylko możliwe, ruszają w trasę. Obecnie terminy koncertów są wciąż przekładane.

Alicja Majewska/Youtube @TVP VOD
Alicja Majewska/Youtube @TVP VOD
Alicja Majewska/Youtube @TVP VOD

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK ZNÓW NA BAKIER Z PRAWEM? W SIECI NOWE ZDJĘCIE. SYN KRÓLA DISCO POLO NIE MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ. PROBLEMÓW Z POLICJĄ CIĄG DALSZY

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDA DOM KATARZYNY DOWBOR? GOSPODYNI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM” MIESZKA W ISTNYM RAJU! SIELSKIE KLIMATY I NIESAMOWITY OGRÓD TO JEJ AZYL

Portal "Życie PL" pisał również: SENIORZY DOSTANĄ WYŻSZĄ WALORYZACJĘ, A CZTERNASTA EMERYTURA TRAFI DO WSZYSTKICH? ZMIANY ZAPOWIADANE SĄ JESZCZE NA TEN ROK! RUSZYŁY PRACE NAD PROJEKTEM

Pisaliśmy również o: AGUSTIN EGURROLA ZNALAZŁ NOWĄ PRACĘ W TVP. W SIECI ZAWRZAŁO PO TYM, JAK „WIADOMOŚCI” NAKRĘCIŁY MATERIAŁ O ZNANYM TANCERZU. PADŁY WIELKIE SŁOWA