Mediami wstrząsnęła informacja sprzed kilku dni o tym, ze Agustin Egurrola zdecydował się zmienić flagowe barwy i dotychczasowy juror „You Can Dance – Po prostu tańcz” czy „mam Talent” postanowił przyjąć propozycję ze strony producentów show TVP2 „Dance, Dance, Dance” i już wkrótce zasiądzie w jury tanecznego programu.

Okazuje się, że szok przeżyli nie tylko fani sympatycznego tancerza i choreografa, ale i same władze stacji TVN, którą zdecydował się opuścić. Jak przekonuje serwis Pikio, szefostwo telewizji ma być bardzo zaskoczone powziętymi przez Egurrolę krokami.

TVN zaskoczony postawą i decyzję Agustina Egurroli? Nie zobaczymy go już w „Mam Talent”!

Agustin Egurrola przechodząc do TVP, zasiądzie w jury „Dance, Dance, Dance” wraz z Idą Nowakowską i Joanną Jędrzejczyk, zastępując tym samym Annę Muchę i Roberta Kupisza. Wiele osób zastanawiało się nad tym, czy dotychczasowy juror programów rozrywkowych w TVN zachowa swoją posadę w „Mam Talent”. Okazuje się jednak, że z decyzji Egurroli o wzięciu udziału w formacie TVP nie są zadowolone władze stacji TVN.

Decyzję słynnego tancerza i chreografa, który miał już współpracować przy układach tanecznych „dance, Dance, Dance” w pierwszej edycji skrytykowali mocno m.in. Michał Piróg i Kinga Rusin.

Teraz wyszło na jaw, że Egurrola raczej nie ma już czego szukać w TVN i stracił możliwość kontynuacji kariery w komercyjnej stacji, która dotychczas była jego stałym pracodawcą.

„Kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina. Tym, że nikogo wcześniej nie poinformował, że zamierza związać się z TVP, a przecież wciąż oficjalnie pozostaje jurorem „Mam talent” – wyjaśnia w rozmowie z serwisem „Plotek” pracownik TVN, przekonując, że po pandemii format z pewnością wróci na antenę TVN.

TVN ma zwolnić Egurrolę z roli jurora za nielojalność, jak dodał cutowany pracownik telewizji.

Agustina Egurrola/Youtube @ TVN Talent Show
Agustina Egurrola/Youtube @ TVN Talent Show
Agustina Egurrola/Youtube @ TVN Talent Show

Jak informował portal "Życie PL": MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

Portal "Życie PL" pisał również: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

Pisaliśmy również o: KRYSTYNA PAWŁOWICZ ZAPAŁAŁA MIŁOŚCIĄ DO KOTÓW? WPIS SĘDZI TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO ROZBAWIŁ INTERNAUTÓW. WIDAĆ, ŻE MA WIELKIE SERCE DO ZWIERZĄT