Choć do rozwiązania zostało jeszcze sporo czasu to Ida Nowakowska zdaje się odliczać dni do pojawienia się na świecie swojego pierwszego dziecka. Gwiazda kilka dni temu wyjawiła, że będzie to chłopiec. Niemal wszyscy, którzy znają piękną tancerkę wiedzą, że macierzyństwo było zawsze jej wielkim marzeniem.

Jak zdradza pismo „Rewia”, Ida Nowakowska wraz z mężem, Jackiem Herndonem kompletuje już wyprawkę dla synka i urządza pokoik. Kim maluch zostanie jednak w przyszłości? Gwiazda nie ukrywa, że głęboko się nad tym zastanawia.

Kim będzie w przyszłości synek Idy Nowakowskiej? Gwiazda TVP myśli o jego dorosłości. Czy odziedziczy talent po dziadku, znanym pisarzu?

Ida Nowakowska to córka malarki Joanny Marii Żamojdo i pisarza Marka Nowakowskiego, który, gdy przyszła na świat miał już 55 lat. Rodzice prezenterki TVP poznali się w Paryżu, a sama Ida mieszkała z matką przez wiele lat w USA, stąd podwójne obywatelstwo.

Jak zdradziła Ida Nowakowska, zmarły w 2014 roku ojciec był wzorem taty, ale dość wymagającym człowiekiem. Przychodził na wszystkie spektakle z jej udziałem w Teatrze Roma, czekając nie raz wiele godzin w kawiarni na Nowogrodzkiej w Warszawie. Nakłaniał ją do czytania i cieszył się, gdy poznawała literaturę.

„Wiem, że bardzo mnie kochał, ale i wymagał. Potrafił powiedzieć: bez przesady, aż tak się Ida nie zmęczyła!” – mówiła w rozmowie z „Plejadą” Ida Nowakowska, cytowana przez serwis Gwiazdy WP.

Nowakowska skończyła aktorstwo w Los Angeles, ale i Wydział Nauk Politycznych, gdzie poznała swojego męża. Niestety, gdy brali ślub w 2015 roku ojca gwiazdy nie było już na świecie. Do dziś żałuje, że Marek Nowakowski nie poznał jej ukochanego zbyt dobrze.

Czy pierworodny syn pójdzie w ślady znanego dziadka, który – gdyby żył – z pewnością starałby się obudzić we wnuku miłość do literatury? O tym przekonamy się w dalekiej przyszłości.

Jak informował portal "Życie PL": CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Przypomnij sobie: CO SIĘ STANIE PO SYTUACJI W ZAKOPANEM W WEEKEND? POLACY OBAWIAJĄ SIĘ POWROTU OSTRZEJSZYCH OBOSTRZEŃ. MIEJSCOWI PRZYZNAJĄ, ŻE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWALI

Portal "Życie PL" pisał również: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

Pisaliśmy również o: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD