Jak podaje portal "Wirtualna Polska", wiele osób zaskoczyła informacja, że związana od 12 lat z TVP Marzena Rogalska potanowiła odejść z telewizji publicznej. Głos w sprawie postanowiła również zabrać stacja. Jakie jest stanowisko TVP?

Marzena Rogalska odchodzi z TVP!

Marzena Rogalska związała się z TVP w 2009 roku. Wspólnie z Tomaszem Kammelem tworzyła uwielbiany przez widzów duet w programie "Pytanie na śniadanie". Prowadziła również wiele innych programów rozrywkowych, w tym m.in. "Zacznij od nowa", którego ostatni odcinek nakręciła w poniedziałek.

Dla widzów i fanów Rogalskiej, jej odejście z TVP było szokiem, choć przyniosło jej uznanie zarówno wielbicieli, jak i wielu kolgów po fachu. Do zaskoczonych zaliczyć można również władze TVP, o czym wymownie świadczy komentarz stacji.

Dziennikarze "Wirtualnej Polski" zwrócili się do TVP o komentarz dotyczący tego, kto zastąpi Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie" oraz jak jej odejście wpłynie na zmiany w ramówce TVP Kobieta. Portal donosi, że stacja nie udzieliła żadnych szczegółowych informacji, wydając zdawkowy komentarz. Co można w nim znaleźć?

Rzecznik TVP potwierdził, że dziennikarka zdecydowała się odejść z TVP, a informacja o tym, kto ją zastąpi zostanie podane do wiadomości publicznej już niebawem. Na pożegnanie zdecydowała się również ekipa pytanie na śniadanie, która opublikowała wpis w mediach społecznościowych. Współpracownicy dziennikarki zaznaczyli, że jest im ogromnie przykro z powodu jej odejścia i podziękowali za wspólną pracę.

Do tej pory odejścia swojej programowej partnerki nie zdecydował się skomentować Tomasz Kammel.

Zaskoczyła was decyzja Marzeny Rogalskiej?

To też może cię zainteresować: Bogumiła Wander jest już w bardzo złym stanie. Przygnębiające wieści o spikerce. Jej mąż wyznał całą prawdę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: Rząd ponownie wprowadzi zniesione obostrzenia? Pojawiły się pierwsze przecieki. Polacy są zaniepokojeni, co planują władze