Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia w naszym kraju. Dopiero niedawno oglądaliśmy go jako niesfornego nastolatka w serialu „Rodzinka.pl”, a wczoraj aktor obchodził swoje 26 urodziny! Nie da się ukryć, że czas leci nieubłagalnie.

Aktor zamierza podjąć poważne kroki?

Nie jest też niczym zaskakującym fakt, że Maciej Musiał przez wiele fanek jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Na potwierdzenie tej opinii może wskazywać także fakt, że konto aktora na Instagramie obserwuje prawie pół miliona osób!

Jak informuje portal Pomponik upływ czasu zauważył także sam Maciej Musiał. Na swoim profilu na Instagramie opublikował on bowiem dość intrygujące zdjęcie z okazji swoich 26 urodzin.

Na fotce widzimy przystojnego aktora, który jak widać, dopiero co się obudził. Leży jeszcze w łóżku, a jego włosy są w totalnym nieładzie. Pod zdjęciem celebryta zamieścił dodatkowo dwuznaczny opis.

Czy to deklaracja?

- 26. Dziadek mówi, że czas na wnuki. Anyone? – brzmi podpis, który zamieścił aktor.

Czy to oznacza, że Maciej Musiał zrozumiał, iż beztroski czas młodości już za nim i teraz wypada zabrać się za poważne życie? Jak przypomina portal, niedawno Maciek został sfotografowany w Warszawie, kiedy przytulał swoją nową dziewczynę! Może aktor już niebawem założy rodzinę i zostanie tatą?

Na te pytania na razie nie znamy odpowiedzi, jednak być może wątpliwości wyjaśnią się już niebawem. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji!

Jak informował portal "Życie PL": TRWA SKŁADANIE ZEZNAŃ PODATKOWYCH ZA UBIEGŁY ROK. KIEDY MOŻEMY LICZYĆ NA WYPŁATĘ NALEŻNOŚCI

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: NOWA ODSŁONA MILIONERÓW! CZY FANI BĘDĄ ZADOWOLENI ZE ZMIAN, KTÓRE ZAJDĄ W JEDNYM Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW

O tym mówi się w Polsce: IGA ŚWIĄTEK NIE PRZESTAJE ZADZIWIAĆ! NIESAMOWITE OTWARCIE MECZU W AUSTRALIAN OPEN W WYKONANIU NASZEJ TENISISTKI