Nie jest tajemnicą, że fotoreporterzy depczą celebrytom i gwiazdom estrady i filmu po piętach. Ich praca sprawia, że nic z prywatnego życia znanych osób się nie ukryje.

Czy Rafał Mroczek przerwał pasmo niepowodzeń matrymonialnych?

Ostatnimi czasy na tabloidowych stronach pojawia się coraz więcej zdjęć wykonanych przez paparazzich z ukrycia. Aktualnie na tapet trafiły materiały świadczące o tym, że Rafał Mroczek związał się z aktorką poznaną na planie serialu "M jak miłość". Paparazzi przyłapali aktorską parę na wieczornym romantycznym spotkaniu.

Jak donoszą media, Rafał Mroczek kojarzony głównie z serialem "M jak miłość", podobnie jak postać, w którą się wciela – Paweł Zduński, przez pewien czas nie miał szczęścia w znalezieniu swojej drugiej połówki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)

Fani serialu dobrze wiedzą, że serialowy Paweł kilka odcinków wcześniej stanął na ślubnym kobiercu z serialową Franką, w której postać wciela się Dominika Kachlik.

Media donoszą, że fotoreporterzy przyłapali Rafała Mroczka w romantycznej sytuacji z kimś innym.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Julka<3 (@fp_mjakmilosc_)

Jak się okazuje, aktor został sfotografowany w barze w towarzystwie Joanny Kuberskiej. Instagramowy profil aktora zdradza, że spędził on miłe chwile w górach z piękną towarzyszką.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Media obiegła bardzo smutna wiadomość. Odszedł legendarny polski muzyk

Zerknij też tutaj: Znana stand-uperka publicznie o sympatii do Rafała Mroczka. Aktor od razu odpowiedział. Fani są zaskoczeni

Nie przegap tego: Niepokój na wschodniej granicy naszego kraju spowoduje szereg zmian. Czy wrócimy do obowiązkowej służby wojskowej