Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu nastroje w polskim rządzie są dość napięte. Nie poprawia ich niezwykle trudna sytuacja związana z koronawirusem, a także ostatnie decyzje dotyczące wprowadzenia Polskiego Ładu.

Padły mocne słowa!

Jak podaje portal Super Express, ostatnio Leszek Miller, w swoim felietonie poruszył temat polityki sprawowanej przez Mateusza Morawieckiego. W jego opinii, premier praktycznie „nic nie może”.

- Morawiecki nie może wyrzucić nawet krakowskiej kurator oświaty, czołowej reprezentantki przykościelnego ciemnogrodu. Mimo, że w Polsce umiera codziennie 500 osób na covid ogłosiła publicznie, że szczepionki to ciągle eksperyment, i że ona jest zdecydowanie przeciwna obowiązkowym szczepieniom – zaznaczył Leszek Miiler.

I co dalej?


Leszek Miller zaznacza, że wszystkie pogłoski o zbliżającej się wielkie fali dymisji w rządzie to tylko bujda. Jak zaznaczył polityk, nie da się ukryć, że Polski Ład to nietrafiona reforma, która niebawem upadnie, jednak politycy Prawa i Sprawiedliwości nie uznają tej porażki jako zobowiązania do dymisji niektórych osób.

Co więcej, Leszek Miller dodał także, że tak naprawdę, to Mateusz Morawiecki nie ma nic do powiedzenia we własnym rządzie, podobnie jak prezes partii Prawo i Sprawiedliwość nie może dokonać żadnych zmian w Zjednoczonej Prawicy.

Jak dalej będzie wyglądać ta sytuacja i czy faktycznie Mateusz Morawiecki nie zareaguje stanowczo na żadne z błędów popełnionych przez członków rządu?

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA