Sanepid poszukuje wszystkich uczestników mszy, którzy mogli mieć kontakt z chorą osoba. Sprawa jest naprawdę pilna.

Sanepid już niejednokrotnie wydawał komunikat w spawie zgłaszania się osób, które miały kontakt z osobą chorą na COVID-19.

Poszukiwani są uczestnicy mszy

Koronawirus w kościele, screen Google

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kołobrzegu zamieścił na swojej oficjalnej stronie na Facebooku komunikat, z którego wynika, że w dniu 25 września 2020 roku podczas mszy świętej w Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Kołobrzegu przebywała osoba zakażona COVID-19. Poszukiwani są wszyscy uczestnicy mszy.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kołobrzegu informuje, że osoby, które w dniu 25.09.2020 roku o godzinie 8.00 uczestniczyły we Mszy Świętej w Bazylice Konkatedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Kołobrzegu, proszone są o pilny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kołobrzegu. We Mszy Świętej uczestniczyła osoba z potwierdzonym wynikiem dodatnim na COVID-19 – informuje sanepid za pośrednictwem Facebooka.

Sanepid w Kołobrzegu prosi uczestników mszy o pilny kontakt

Wszyscy uczestnicy mszy powinni skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kołobrzegu pod całodobowym numerem 694 493 755.

Jak informował portal „Życie.pl”: Oficjalny komunikat MEN. Sytuacja robi się poważna

Przypomnij sobie: Szefowa ZUS oficjalnie to potwierdziła, Polacy muszą się przygotować. Sprawa jest naprawdę poważna, nikt nie uniknie odpowiedzialności

Portal „Życie.pl” pisał również: Specjaliści prognozują, lato się skończy w weekend. Odczuwalna temperatura nagle spadnie do 10 stopni mrozu