Jak przypomina portal "Super Express", zasiadająca obecnie w Trybunale Konstytucyjnym Krystyna Pawłowicz wciąż zaskakuje kolejnymi aktywnościami w mediach społecznościowych. Nie ma dla niej tematów nie do skomentowania i słów nie do wypowiedzenia. Ostatnio na tapecie, przy okazji Euro znalazła się piłka nożna. Po krytyce swojego komentarza dotyczącego piłki nożnej była posłanka postanowiła wyjść do panów z bardzo ważnym apelem. Jakim?

Krystyna Pawłowicz o piłce nożnej

Krystyna Pawłowicz okazała się być uważnym obserwatorem nie tylko w zakresie polityki, ale również piłki nożnej. Najwięcej emocji, co zupełnie zrozumiałe, wzbudziły w byłej posłance występy Polaków na Euro 2021. Przed meczem ze Szwecją sędzia TK postanowiła zaapelować do Szwedów o zwrot wszystkich dóbr kultury zagrabionych w czasie Potopu Szwedzkiego.

Emocje choć nieco opadły po odpadnięciu naszej reprezentacji z rozgrywek, to Krystyna Pawłowicz nadal śledziła zmagania piłkarzy. Nie wszystkim jej komentarze przypadły do gustu, co wyrażali komentując jej wpisy. "Nie muszę się znać na futbolu dogłębnie, by umieć się zorientować, kiedy piłka wpada do bramki..." - napisała w odpowiedzi na falę krytyki.

Jej wypowiedź doczekała się riposty ze strony jednego z twitterowiczów. Mężczyzna stwierdził, że była posłanka Pawłowicz jest "typową kobietą", która "za bardzo nie rozumie i nie czuje piłki, ale ważne są emocje i serducho". Twitterowicz wspomniał, że wciąż ma w pamięci komentarze swojej mamy do meczów, które choć wypowiadane ze szczerego serca, pod względem technicznym były absurdalne.

Takich słów sędzia Krystyna Pawłowska po prostu nie mogła zostawić bez odpowiedzi. Oberwało się facetom, do których była posłanka zaapelowała o "więcej luzu". Cały jej wpis możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie o tej wymienia zdań?

To też może cię zainteresować: Mina księcia Georga mówi wszystko. Syn księcia Williama nie był w stanie powstrzymać emocji. Te zdjęcia poruszają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Celebrytki włączają się do afery wywołanej przez lekarkę ze szpitala w Oleśnicy. Joanna Koroniewska i Magda Mołek skomentowały tą oburzającą sytuację

O tym się mówi: Jarosław dostał prezent od mieszkańców jednego z polskich miast. Nikt się nie spodziewał takiej symboliki. Co zaskoczyło prezesa