Jak przypomina portal "O2", Agata Kornhauser-Duda bardzo często towarzyszy mężowi w czasie jego oficjalnych wizyt. Wzrok przyciągają jej stylizacje, które inspirują wiele Polek. Tym razem para prezydencka wybrała się na objazd Polski. Prezydent Andrzej Duda wspólnie z żoną pojawił się w Lipnicy Murowanej (woj. małopolskie). Jak wypadła pierwsza dama?

Para prezydencka zawitała do Małopolski

W czasie wizyty w małopolskiej Lipnicy Murowanej, prezydent Andrzej Duda wspólnie z pierwszą damą mieli wręczać między innymi medale dla par, które mają za sobą wieloletni staż małżeński. W trakcie uroczystej gali głos zabrał prezydent Andrzej Duda, gratulując zebranym, że udało im się tak długo wytrwać razem.

Agata i Andrzej Duda / YouTube: Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016
Agata i Andrzej Duda / YouTube: Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016
Agata i Andrzej Duda/ YouTube @Światowe Dni Młodzieży

Prezydent podkreślił, że są oni inspiracją i przykładem dla młodych. "Trwanie małżeństw jest bardzo ważne dla polskiego państwa, bo małżeństwo to rodzina - to dzieci, wnuki i prawnuki; kolejne pokolenia, które uczestniczą w życiu Rzeczypospolitej" - dodał Andrzej Duda.

Uszy wszystki zwrócone były na słowa wypowiadane przez prezydenta, ale ich oczy skierowane były na pierwszą damę. Agata Kornhauser-Duda wybrała na tę okazję czarną sukienkę z przeźroczystymi rękawami. Całość uzupełniały szpilki w czerwonym kolorze. Wiele osób nie kryło zachwytu zjawiskowym wprost wyglądem pierwszej damy.

Wręcznie medali dla małżeństw z wieloletnim stażem było tylko jedną z uroczystości, na jakiej pojawiła się para prezydencka. Prezydent Andrzej Duda z Agatą Kornhauser-Dudą odsłonili również tablicę upamiętniającą świętej pamięci Lecha i Marię Kaczyńskiej. Znajduje się ona obok kościoła św. Andrzeja Apostoła.

A jak wam podoba się ta stylizacja Agaty Kornhasuer-Dudy?

To też może cię zainteresować:Powrót uczniów do szkół na jesień wcale nie jest taki pewny. Minister Czarnek spodziewa się czwartej fali koronawirusa. Co zaplanowana w tej sytuacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ojciec Rydzyk ma w planach przejście na emeryturę? Kontrowersyjny duchowny jasno określił swoje stanowisko w tej sprawie. Czego możemy się spodziewać

O tym się mówi: Sławomir zdobył się na bardzo szczere wyznanie. Poszło o jego żonę Kajrę. Takich słów ze strony piosenkarza nikt nie oczekiwał