Jak podaje portal "Super Express", Kinga Duda dała się poznać jako bardzo ambitna, skupiona na swojej karierze zawodowej młoda kobieta. Jej życiorys robi ogromne wrażenie. Córka pary prezydenckiej jest absolwentką wydziału prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Columbus School of Law w Waszyngtonie. A jednak w jej oficjalnym biogramie zabrakło jednego, niezwykle ważnego szczegółu. Czyżby córka Andrzeja Dudy, chciałaby ukryć ten aspekt?

Kinga Duda chce coś ukryć?

Kinga Duda znana jest z tego, że stara się trzymać z dala od mediów. Próżno szukać informacji o skandalu z jej udziałem. Stara się nie udzielać publicznie i robi to tylko wtedy, gdy jest to absolutnie niezbędne, zachowując jak najwięcej ze swojej prywatności tylko dla siebie. O córce prezydenta wiadomo, że ma słabość do papierosów i bardzo mocno koncentruje się na swojej karierze zawodowej.

Kinga Duda, Andrzej Duda/YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda, Andrzej Duda/YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda, Andrzej Duda/YouTube @Dla Ciekawskich

Obecnie Kinga Duda pracuje w warszawskiej kancelarii, na stronie której znajdziemy krótki biogram córki pary prezydenckiej z najważniejszymi jej osiągnięciami. Wymieniono w nim ukończone przez Kingę Dudę uczelnie, a także to, że była przewodniczącą Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ.

Nie zapomniano również wspomnieć o konkursach, w jakich córka pary prezydenckiej brała udział jeszcze w czasie studiów. Wymieniono tu konkurs Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot. Podkreślono, że Duda zdobywała doświadczenie nie tylko w polskich, ale także zagranicznych kancelariach prawnych. Wśród tych informacji zabrakło jednak ważnego szczegółu. Jakiego?

Kinga Duda/YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/YouTube @Dla Ciekawskich

Mowa o posadzie doradcy społecznego w kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Kinga Duda zdecydowała się na ten krok świadomie, chcąc ukryć ten fakt? Być może córka pary prezydenckiej uznała, że to stanowisko nie ma zbyt wiele wspólnego z profilem jej obecnej pracy i postanowiła je ominąć.

A wy, jak sądzicie, co mogło wpłynąć na jej decyzję?

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor